Podívejte se na obsah sběratelské edice The Order: 1886

Nadcházející herní hit The Order: 1886 se představuje v luxusní sběratelské edici. Jako u většiny velkých limitovaných edic ani tady nechybí propracovaná soška.

The Order: 1886

The Order: 1886 FOTO: Sony

The Order: 1886 dorazí na pulty obchodů 20. února, už nyní si ale můžete dělat zálusk na krásnou sběratelskou edici, kterou dnes PlayStation představil. Pojďme se podívat, co obsahuje.

Zřejmě tím největším lákadlem bude pro spoustu fanoušků téměř 18 centimetrů vysoká soška hlavního hrdiny Galahada vyhlížejícího zpoza rozpadající se zdi. Samozřejmostí je i hra v luxusním steelbooku a samolepky.

Tím nám seznam hmotných věcí končí a přichází na řadu ty virtuální. Hra obsahuje několik exkluzivních kostýmů a zbraní a také klíč pro stažení soundtracku.

Ačkoli samotná edice vypadá opravdu luxusně, oproti sběratelským verzím mnoha jiných her toho zas tak moc nenabízí. Potěší sice příjemná cena, která byla stanovena na 80 dolarů, hru ale bohužel zakoupíte pouze na obchodech GameSpot, BestBuy a Amazon.

Témata: The Order: 1886
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podívejte se na obsah sběratelské edice The Order: 1886

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.