Ubisoft obnovil klíče na Far Cry 4 zakoupené od přeprodejců

Aféra s deaktivovanými klíče na Far Cry 4, které hráči zakoupili na nelicencovaných obchodech, zdárně došla ke svému konci. Ubisoft nyní kopie opět aktivoval.

Far Cry 4

Far Cry 4 FOTO: Ubisoft Entertainment

Kauza smazaných kopií her Far Cry 4 na Uplay účtech, o které jsme vás informovali již dříve, zdárně dospěla ke svému konci. Ubisoft tvrdí, že klíče, které přeprodávali neoficiální prodejci, byly nakoupeny ukradenými kreditními kartami. Nyní ale distributor obrátil a kopie opět aktivoval.

"Spolupracujeme s autorizovanými prodejci a pokračujeme v identifikaci a deaktivaci podvodně získaných klíčů. V tomto případě můžeme potvrdit, že aktivační klíče byly nedávno zakoupeny od společnosti EA za použití ukredených kreditních karet a následně byly znovu přeprodány. Zákazníci, kterých se tato situace týká, by měli požádat svého prodejce o vrácení peněz," stojí v prohlášení, které zveřejnil server Game Informer před několika dny.

Do sporu se ale vložila sama společnost EA, která slova Ubisoftu potvrdila. "Mnoho aktivačních klíčů pro produkty společnosti Ubisoft bylo zakoupeno pomocí ukradených kreditních karet," potvrdila serveru společnost.

Ubisoft nadále pokračuje v šetření celé záležitosti, nechce ale, aby na údajných krádežích tratili sami hráči. "Po dalším vyšetřování odcizených klíčů, které byly podvodně zakoupeny skrze Origin EA, jsme se rozhodli obnovit klíče pro zákazníky, kteří je již dříve úspěšně aktivovali a začali hru hrát," sdělil Ubisoft serveru. "Všechny zbývající podvodně zakoupené a přeprodané klíče byly deaktivovány," dodal.

Témata: Ubisoft | Far Cry 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft obnovil klíče na Far Cry 4 zakoupené od přeprodejců

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.