Odhaleny sběratelské edice Mortal Kombat X

Fanouškům herní série Mortal Kombat zaplesá srdce. Dnes bylo odhaleno několik variant sběratelských edic k zatím poslednímu dílu s podtitulem X.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X FOTO: Warner Bros

Vývojáři i distributoři si na Mortal Kombat X očividně dávají záležet. Svědčí o tom i fakt, že se na nás řítí celkem čtyři sběratelské edice, z nichž tři jsou bohužel dostupné pouze na konzole PS4 a Xbox One.

Kollector's Edition od Coarse se vytasí především s figurkou Scorpiona a certifikátem o potvrzení pravosti. Samozřejmostí bude i herní skin podobný tomu na figurce a Kombat balíček obsahující čtyři nejmenované bojovníky. Celý komplet bude k dostání za 150 dolarů

Standardní Kollector's Edition bude k dospozici pouze přes internetový obchod Amazon a obsahuje sochu Scorpiona, steelbox, zlatý skin na Scorpiona, Kombat balíček a komiks Mortal Kombat X: Blood Ties Comic Book Volume 1. Cena je plánována na 180 dolarů.

Klasičtější limitovanou edici lze za 95 dolarů předobjednat pouze přes obchod Gamestop a obsahuje skin na Scorpiona z období studené války a Kombat balíček.

Poslední edice je dostupná pouze v elektronické verzi, za to ale na všechny platformy, takže narozdíl od výše jmenovaných si ji můžete pořídit i na PC. Za cenu 90 dolarů dostanete kromě hry i Kombat balík.

Na předobjednávky máte čas do 14. dubna, kdy hra vychází, ale vzhledem k unikátnosti figurek Scorpiona se dá očekávat, že počet Kollector edic bude silně limitován.

Témata: Mortal Kombat X
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Odhaleny sběratelské edice Mortal Kombat X

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.