Battlefield Hardline beta startuje. Podívejte se na nároky

Dnes startuje otevřená beta verze dlouho očekávané střílečky Battlefield Hardline a spolu s ní byly zveřejněny minimální hardwarové nároky.

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline FOTO: Electronic Arts

Beta zpřístupní hráčům formou open bety multiplayerovou část hry a poběží od 3. do 8. února. Přístupná bude hráčům na všech platformách, takže si ji budou moci vyzkoušet majitelé PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Hra nabídne v testovací betě tři mapy: Downtown, tedy centrum města, město duchů Dust Bowl, a Bank Job. Na mapách se bude bojovat ve čtyřech různých módech, v Hotwire budete jako zloději krást věci z aut a utíkat před policisty, v Heist módu se vžijete do role bandy zlodějů a budete přepadávat banku, a všem známý conquest mód nabídne souboje pro 64 hráčů, tedy 32 na každé straně.

Minimální nároky:

OS: WINDOWS VISTA SP2 64-BIT (with KB971512 Update)
CPU: Athlon II/Phenom II 2.8 GHz, Intel Core i3/i5 2.4GHz
PAMĚŤ: 4 GB RAM
GRAFIKA: ATI Radeon HD 5770 (1 GB), NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB)
HDD: 60 GB
DIRECTX 11

Doporučené nároky:

OS: WINDOWS 8 64-BIT (with KB971512 Update)
CPU: INTEL QUAD-CORE CPU, AMD SIX-CORE CPU
PAMĚŤ: 8 GB RAM
GRAFIKA: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 760
PAMĚŤ GRAFICKÉ KARTY: 3 GB
HDD: 60 GB
DIRECTX 11

Samotná plná hra dorazí na PC a konzole 17. března, do českých obchodů o dva dny později.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield Hardline beta startuje. Podívejte se na nároky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.