Známe dva poslední účastníky okresního finále Hearthstone turnaje středních škol

Poslední kvalifikace 1. sezóny HTSS se odehrála tento týden na Gymnáziu Česká Lípa. Celkově se zúčastnilo 19 studentů a tentokrát se o postup poprala i první dívka celého turnaje Hana Schauerová.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Všichni účastníci byli rozděleni do 4 skupin po 4-5 hráčích, ze kterých po vzájemných zápasech jen vždy dva nejlepší mohli postoupit do další části turnaje. Nejzajímavější skupinou byla bezesporu skupina C, ve které se utkali Radek Mahdal a David Krška, kteří se po skončení turnaje stali zástupci Gymnázia na okresním finále.

Play-off následně napovědělo, že Radek bude jedním z favoritů. Z celého turnaje odešel se skórem 14:1, tedy jen s jediným prohraným zápasem.  Naopak David měl cestu k postupu o poznání těžší. Po dosažení druhé postupové pozice ze základní skupiny prohrál hned v 1. kole play-off a od vyřazení ho zachránilo jen systém turnaje s dvojitou eliminací. V LB si už nemohl dovolit jediné zaváhání a to se mu také povedlo, když dokázal s vypětím všech sil vyhrát všechny čtyři zápasy po sobě, čímž si zajistil postup na finále 1. sezóny HTSS z druhého místa. Jako třetí skončil Miroslav Štimpl.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe dva poslední účastníky okresního finále Hearthstone turnaje středních škol

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.