Známe dva poslední účastníky okresního finále Hearthstone turnaje středních škol

Poslední kvalifikace 1. sezóny HTSS se odehrála tento týden na Gymnáziu Česká Lípa. Celkově se zúčastnilo 19 studentů a tentokrát se o postup poprala i první dívka celého turnaje Hana Schauerová.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Všichni účastníci byli rozděleni do 4 skupin po 4-5 hráčích, ze kterých po vzájemných zápasech jen vždy dva nejlepší mohli postoupit do další části turnaje. Nejzajímavější skupinou byla bezesporu skupina C, ve které se utkali Radek Mahdal a David Krška, kteří se po skončení turnaje stali zástupci Gymnázia na okresním finále.

Play-off následně napovědělo, že Radek bude jedním z favoritů. Z celého turnaje odešel se skórem 14:1, tedy jen s jediným prohraným zápasem.  Naopak David měl cestu k postupu o poznání těžší. Po dosažení druhé postupové pozice ze základní skupiny prohrál hned v 1. kole play-off a od vyřazení ho zachránilo jen systém turnaje s dvojitou eliminací. V LB si už nemohl dovolit jediné zaváhání a to se mu také povedlo, když dokázal s vypětím všech sil vyhrát všechny čtyři zápasy po sobě, čímž si zajistil postup na finále 1. sezóny HTSS z druhého místa. Jako třetí skončil Miroslav Štimpl.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe dva poslední účastníky okresního finále Hearthstone turnaje středních škol

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.