Videa

() | video: YoutTube

Sword Coast Legends

26.02.2015 000 18:35 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

2.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ačkoliv Shadowrun, Wasteland 2 a Divinity: Original Sin v uplynulých dvou letech docela úspěšně resuscitovali umírající žánr taktických RPG, každé nové oznámení takové hry působí jako blesk z čistého nebe. Sword Coast Legends není výjimkou. Ale na rozdíl od podobných her Sword Coast Legends sází na „staromódní“ odhalení hry, jenž už je v pokročilé fázi vývoje a nesnaží se prozatím jen vytáhnout z hráčů peníze na Kickstarteru.

Na vývoji se společně podílí studia n-Space, specialisté na DS a 3DS, a Digital Extremes, tvůrci onlinovky Warframe. Celý projekt pak vede Dan Tudge, game director Dragon Age: Origins, jehož odchod z BioWare se na dalších dílech z Dragon Age série citelně podepsal.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Sword Coast Legends

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.