Aliens: Colonial Marines a Aliens vs Predator jsou zpět na Steamu

Pokud jste fanoušky vesmírných monster a zaregistrovali jste, že hry Aliens: Colonial marines a Alien vs predator (2010) zmizeli z distribuční platform Steam, můžete si vydechnout. Obě hry jsou zpět.

Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines FOTO: Gearbox

Hry od společnosti Sega zmizely ze Steamu a několika dalších distribučních platforem na konci loňského roku. Vzhledem k tomu, že se tak stalo bez jakéhokoli vysvětlení, jednalo se pravděpodobně o problém s podmínkami pro udělování licencí, domnívá se PC Gamer.

img-responsive

Aliens vs. Predator | foto: Sega

Problém je ale, zdá se, zdárně vyřešen a hry se před několika dny opět objevily na Steamu. Populární Aliens vs Predator pořídíte za 14,99 eur a a dvě DLC obsahující dodatečné mapy pro multiplayer za dalších 11,98 eur.

Za stejnou cenu zaplatíte I v případě základní verze hry Aliens: Colonial marines, tedy necelých 15 euro. Pokud ale zatoužíte po kompletní sbírce DLC, připlatíte si. Všechna DLC pořídíte za 51,92 eur a Season Pass za necelých 30 eur.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aliens: Colonial Marines a Aliens vs Predator jsou zpět na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.