Aliens: Colonial Marines a Aliens vs Predator jsou zpět na Steamu

Pokud jste fanoušky vesmírných monster a zaregistrovali jste, že hry Aliens: Colonial marines a Alien vs predator (2010) zmizeli z distribuční platform Steam, můžete si vydechnout. Obě hry jsou zpět.

Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines FOTO: Gearbox

Hry od společnosti Sega zmizely ze Steamu a několika dalších distribučních platforem na konci loňského roku. Vzhledem k tomu, že se tak stalo bez jakéhokoli vysvětlení, jednalo se pravděpodobně o problém s podmínkami pro udělování licencí, domnívá se PC Gamer.

img-responsive

Aliens vs. Predator | foto: Sega

Problém je ale, zdá se, zdárně vyřešen a hry se před několika dny opět objevily na Steamu. Populární Aliens vs Predator pořídíte za 14,99 eur a a dvě DLC obsahující dodatečné mapy pro multiplayer za dalších 11,98 eur.

Za stejnou cenu zaplatíte I v případě základní verze hry Aliens: Colonial marines, tedy necelých 15 euro. Pokud ale zatoužíte po kompletní sbírce DLC, připlatíte si. Všechna DLC pořídíte za 51,92 eur a Season Pass za necelých 30 eur.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aliens: Colonial Marines a Aliens vs Predator jsou zpět na Steamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.