Na internet se dostal záznam kompletního zápasu v novém Street Fighter V

O hře Street Fighter V se toho prozatím mnoho neví, proto je každé nové video takový malý svátek. A právě dnes je takový den pro fanoušky. Na internetu se objevil celý zápas, který předváděli dva profesionálové na akci Taipei Game Show.

Street Fighter V

Street Fighter V FOTO: Capcom

Jednalo se o exhibiční zápas mezi Daigem „Beastem“ Umeharou, který hrál za postavu Rya a Brucem „GamerBeem“ Hsiangem, který bojoval prostřednictvím ženské postavy Chun-Li, jak uvedl server vg247.com.

Celé video je bohužel natočené pouze na kameru, takže si nemůžeme pořádně vychutnat všechny novinky, které se do nového Street Fightera chystají.

Před spuštěním doporučujeme zeslabit zvuk, protože je ve videu trošku nevyvážený.

 

Street Fighter V byl oficiálně představen na akci s názvem Playstation Experience teprve před pár měsíci. Bude ho pohánět Unreal Engine 4 a vyjde pouze na PC a Playstation 4. Více informací se dozvíme během roku 2015.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na internet se dostal záznam kompletního zápasu v novém Street Fighter V

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.