Na internet se dostal záznam kompletního zápasu v novém Street Fighter V

O hře Street Fighter V se toho prozatím mnoho neví, proto je každé nové video takový malý svátek. A právě dnes je takový den pro fanoušky. Na internetu se objevil celý zápas, který předváděli dva profesionálové na akci Taipei Game Show.

Street Fighter V

Street Fighter V FOTO: Capcom

Jednalo se o exhibiční zápas mezi Daigem „Beastem“ Umeharou, který hrál za postavu Rya a Brucem „GamerBeem“ Hsiangem, který bojoval prostřednictvím ženské postavy Chun-Li, jak uvedl server vg247.com.

Celé video je bohužel natočené pouze na kameru, takže si nemůžeme pořádně vychutnat všechny novinky, které se do nového Street Fightera chystají.

Před spuštěním doporučujeme zeslabit zvuk, protože je ve videu trošku nevyvážený.

 

Street Fighter V byl oficiálně představen na akci s názvem Playstation Experience teprve před pár měsíci. Bude ho pohánět Unreal Engine 4 a vyjde pouze na PC a Playstation 4. Více informací se dozvíme během roku 2015.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na internet se dostal záznam kompletního zápasu v novém Street Fighter V

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Dell spouští soutěž pro celou rodinu ve hře Minecraft

09.06.2020 15:27 Minecraft je legendární hra, kterou znají školáci i jejich rodiče. Díky 200 milionům prodaných…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.