Feral Rites vám umožní zažít dobrodružství skrze Oculus Rift

Brzy se budeme moci vtělit do mýtického válečníka.

Feral Rites

Feral Rites FOTO: Insomniac Games

Společnost Insomniac Games odhalila svěží projekt, který se bude zaměřovat na virtuální realitu Oculus Rift pro Xbox One. Hra bude akční RPG, které bude podle vývojářů skloubením logických prvků adventury The Legend of Zelda a akčních prvků legendárního masakru God of War.

Vydání je naplánováno na podzim tohoto roku, což není vůbec daleko. Uvážíme-li že na jiné tituly se standardně čeká i rok a více. Protože půjde o velice reálný zážitek z hraní, bude si moci hráč zvolit, zda chce být muž, či žena. Hlavní mechanikou postavičky pak bude měnění forem, které propůjčí hráči různé sady speciálních schopností. Podobný mechanismus už známe z World of Warcraft, kde z toho samého prvku těží postava druida.

Boj samotný pak vypadá velice lákavě, na hráče čeká řada promyšlených bojových kombinací a logických úloh k vyřešení. Celý svět je zvědavý, jak dobře nakonec Insomniac zvládne hru uzpůsobit netradičnímu ovladači Oculus Rift.

Témata: Feral Rites
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Feral Rites vám umožní zažít dobrodružství skrze Oculus Rift

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.