Mirror's Edge Catalyst se na pár dní otevře vyvoleným

Vydaní Mirror’s Edge Catalyst se schovává za rohem (v Evropě 26. května 2016). Říkáte si, kde je tedy samotné betě hry konec?

Faith

Faith FOTO: DICE

Už nemusíte, protože DICE prozradil, že k ní dojde již za pár dní. Tento test patří mezi uzavřené (tedy pouze pro vybrané), ale proč se nevrhnout na samotné specifikace testu? Co kdyby.

Beta se nerovná konečné podobě hry při vydání

Na tuto samozřejmost upozorňuje EA i ve své zprávě. Z mého pohledu nikdy neškodí dané varování zopakovat, v mnoha případech se na něj totiž s přehledem zapomíná. Ale i přestože beta šťastlivci neotestují hru v její nablyštěné výstavní podobě, nudě budou na míle vzdálení.

Už samotný záznam poznatků vývojářů ukazuje lákavé záběry z aktuálního vzezření gameplaye. Co se konkrétního obsahu closed bety týká…

  • Několik misí, které jsou zásadní pro příběh Faith
  • Vedlejší úkoly
  • Další volitelný obsah
  • Social Play (viz video)

Především u Social Play vývojáři spoléhají na připomínky od testujících. A ono se není ani čemu divit. Vzhledem k faktu, že tato sekce hry bude v podstatě ve volné režii hráčů (kupříkladu vytváření tras pro různé Dash běhy s časovým limitem), feedback hraje významnou roli.

Tři konečná K – Kdo, Kdy, Kde?

Pokud budete vybráni do closed beta testování, 23. dubna na svém emailu naleznete zprávu od DICE s kódem pro vstup do hry. Jestliže jste byli vylosováni a zároveň patříte mezi registrované Frontrunnery (registrace již uzavřena), kód k vám na email dorazí o den dříve, tedy 22. dubna. Tím se dostáváme k datumu startu closed bety. Ta započne právě 22. dubna (2016) a skončí 26. dubna (2016). Co se platforem týká, zasáhne všechny, pro které byla hra vyvíjena – tedy PlayStation 4, Windows PC i Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mirror's Edge Catalyst se na pár dní otevře vyvoleným

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.