O víkendu nás čeká Doom, Overwatch a Rainbow 6 Siege zdarma

Máte volný víkend a nevíte co hrát? Žádný strach, čekají nás dny plné akčních stříleček.

DOOM

DOOM FOTO: Reprofoto YouTube

Zaběhněme na malý moment do světa televizního vysílání a zaměřme se na časy, které jsou definovány vysokou sledovaností. Jmenovitě jde o páteční a sobotní večery, kdy se každá stanice snaží porazit konkurenci lepším trhákem. Přijde vám to povědomé? Pak čekejte, že podobnému trendu budeme pravděpodobně svědky i na herní scéně a pokud ne dlouhodobě, pak alespoň na tento víkend. Do rukou se nám totiž na omezený čas dostanou hned tři akční FPS střílečky, které nejsou jen tak k dostání.

Začněme legendárním titulem Doom. Doom se díky své někdejší originalitě a na jeho dobu propracované děsivosti stal herní klasikou, jejíž konfrontaci se nevyhnul snad žádný hráč. Původní hra se dočkala dvou následovníků a mnoha editací. V současné době se pracuje na projektu Doom multiplayer, který hráčům umožní bojovat mezi sebou. Hra zatím není k dostání, ale od pátku 15.4. až do neděle 17.4. si můžete hru vyzkoušet v rámci Open Bety. Hru můžete již nyní stahovat prostřednictvím služby Steam.

img-responsive

Rána z brokovnice těmhle ksichtům jen prospěje | foto: id Software

Druhý titul, jehož hraní musíme uvážit, je Rainbow 6 Siege. Tato akční FPS střílečka ze série Tom Clancy's je běžně k dostání za 60€, ale na tento víkend se vývojáři rozhodli umožnit všem hráčům okusit ji zdarma. Pokud navíc budete velice pozorní, můžete si všimnout, že celou dobu, co poběží "free weekend", platí sleva 33% na koupi této hry.

img-responsive

Akce je tak hustá, že by se dala krájet | foto: Gamereaktor

Posledním pokušením do trojce je Overwatch. Hra je už dlouhý rok dychtivě očekávána širokou herní komunitou a Blizzard se rozhodl udělat ještě jeden beta víkend. Oficiálně je Open beta naplánovaná až na květen, ale i tak si s trochou štěstí můžete zahrát už teď. Pokud jste se pomocí webu Battle.net zaregistrovali do Closed bety, je velká pravděpodobnost, že se na vás dostane a právě vy si budete moci zahrát hru ještě před oficiální Open betou.

img-responsive

Overwatch | foto: GAMIFIQUE.cz

Tak jak se vám líbí vyhlídky na víkend? Kterou hrou byste radši trávili volný čas? Ať už se rozhodnete jakkoliv, věříme, že si s aktuální nabídkou užijete hodiny a hodiny zábavy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: O víkendu nás čeká Doom, Overwatch a Rainbow 6 Siege zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.