Black Desert Online volá posilu

Na horizontu se objevila drtivá melee ofenziva.

Řady Impů by mohly trochu prořídnout, nemyslíte?

Řady Impů by mohly trochu prořídnout, nemyslíte? FOTO: Pearl Abyss

Počátek letošního března se stal i počátkem cesty mnoha hráčů v Black Desert Online. Nešlo už o beta testy – tentokrát se výše zmiňovaná MMORPG vylíhla ze své skořápky v plné kráse. Její vydání nedávno překročilo milník jednoho měsíce (před deseti dny) a přece vám, i přes tak krátké období, můžeme předat zprávu od Daum Games o blížící se posile. Tento vydavatel zanedlouho přihraje hráčům do spárů dva nové class přírůstky – Musa a Maehwa.

Korejský "Blader", evropský "Musa" (válečník)

Posila mužských postav BDO slibuje útoky z dálky (sražení nepřítele k zemi), melee AoE útoky (dokončení účinné taktiky) a rychlost (v boji i při přesunu). Zatímco dokáže nepřátele zasáhnout s nepopiratelnou silou, je neradno zapomínat na hbitý pohyb po bojišti a pohotové reakce. Ačkoli totiž Musa zvládne udeřit rychle a nečekaně, pokud se někomu podaří zasáhnout jeho, ztráty jsou znatelné (slabší obrana). Díky své charakteristice nicméně stále exceluje v menších PvP soubojích.

Korejská "Plum", evropská "Maehwa" (švestka)

Staty této válečnice se moc od Musových neliší. Aby podobnostem nebyl konec, oba se specializují na boj zblízka (s několika skilly na dálku pro získání počáteční výhody v boji) a raději se příchozím útokům bleskově vyhnou, nežli by přišli k těžké úhoně. I volbou zbraně jdou ruku v ruce – preferují krátký luk nebo s radostí rozčísnou řady čepelí. Kde se rozchází? Musa má v malíku AoE útoky a Maehwa se soustředí na boj jeden na jednoho. I když ale nezasáhne celou skupinu mobů či protihráčů v PvP, její specifická schopnost zaměřit se na jednoho konkrétního protivníka zajistí, že ji oponent ze svého hřbetu jen tak nesetřese.

Zatím si v klidu můžete promyslet, kterou z nových postav otestujete v žáru boje jako první. Musa i Maehwa se do Black Desert Online připojí za sedm dní, tedy 20. dubna. Pokud už nemáte ani jeden character slot volný, nový lze získat pomocí loyalty pointů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Black Desert Online volá posilu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.