Warcraft Movie premiéra - Horda a Aliance zaplní celé kino

A Gamifique samozřejmě bude u toho!

Premiéra Warcraft filmu se blíží

Premiéra Warcraft filmu se blíží FOTO: Blizzard Entertainment

Na film ze světa Warcraftu už fanoušci čekají nespočet let, po které byla tato vize spíše fantazií, než reálným očekáváním. Letos se ale sny všech zastánců tohoto epického příběhu splní a Warcraft bude přenesen na filmová plátna. Den D nastane na celém světě 10. června a už teď mnozí odpočítávají zbývající čas a dělají si na premiéru plány.

To my ostatně také. Blizzfan, oficiální česká fanouškovská a ambasadorská Blizzard stránka, dal dohromady pár skvělých nápadů a nadšenců, kteří společně vytvoří neopakovatelný zážitek pro všechny příznivce Warcraft univerza. A Gamifique u toho samozřejmě nebude chybět.

Jak to tedy bude vypadat?

Představte si celé kino naplňené až po okraj fanoušky Warcraftu. Někteří fandí Alianci, druzí zase Hordě a další během let vystřídali jednu i druhou stranu a své oblíbence mají v obou frakcích. Pro ty, kteří nedají na rudou či modrou dopustit, je zde možnost při registraci zvolit svou frakci. Pokud se vše podaří, při premiéře se pak ocitnete v sále plném stejně smýšlejících lidí, kteří budou fandit právě vašim hrdinům. A i kdyby ne, nějaké to PvP ještě nikomu neublížilo.

Cosplay, soutěže, doprovodný program

Na akci se podílí také tým „kino v kostýmu“, který zorganizoval hromadné návštěvy premiér filmů jako Hobit nebo nejnovějších Star Wars. Je tedy jasné, že o cosplay ani kostýmy v kině nebude nouze. Naopak, s účastí cosplayerů se počíta ve velkém. Připravena pro ně bude soutěž i možnost zaškrtnutí volby "přijdu v cosplayi" při rezervaci vstupenek. Vedle sálu plného Aliance a Hordy pak budete mít možnost shlédnout film s nejlépe oblečeným publikem vůbec, cosplayery. Jen si to představte - diváci, jeden vedle druhého, oděni do tematických oděvů, které ladí s postavami na plátně, jakoby patřily spíše do filmu, než na sedačky v kině.

Mezi doprovodným programem budou i známé osobnosti české herní scény a chybět nebude ani Gamifique. Na místě budeme všem návštevníkům rozdávat dárky a těšit se můžete i na další chystaná překvapení. Ta uveřejníme s dostatečným předstihem.

Registrace

Facebook event

Nezávazné registrace vstupenek

O dalších změnách v programu a novinkách vás budeme pravidelně informovat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Warcraft Movie premiéra - Horda a Aliance zaplní celé kino

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.