K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Pokuste se nevyhladovět s nadcházející peckou Don't Starve Together

Příznivci singleplayerovky Don't Starve si můžou užít přežívání i s přáteli.

Don't Starve Together

Don't Starve Together FOTO: Steam

Ti, kdo nikdy nehráli originální titul Don't Starve, budou skutečně zaskočeni, kolik zábavy se může skrývat v pouhé snaze nevyhladovět. Studio Klei si dalo za úkol ukázat hráčům, jak moc lidé v moderním světě zapomínají, že sehnat si jídlo bez supermarketu není nic jednoduchého, a že pokud se náhodou octnete sami v pusté divočině, musíte mít opravdu hodně vynalézavosti, abyste nezemřeli.

Pokud vás toto zaujalo, jít a zahrát si Don't Starve je povinnost. Pokud ale toužíte sdílet krušné chvilky i s přáteli, můžete ještě nějaký ten den počkat a užít si vše naplno později. Již 21. dubna vstupuje adaptace původního Don't Starve s názvem Don't Starve Together do prodeje ve finální podobě. Vše co jste tak mohli podnikat v původní hře sami, můžete nyní zakusit s přáteli na vlastní mapě nebo i s naprosto náhodnými hráči na cizích serverech.

Hra bude obohacena o dvě DLC, které jsou již aktivní v původním titulu. Jmenovitě půjde o rozšíření Caves a Reign of Giants. Třetí originální DLC jménem Shipwrecked zatím do multiplayer verze přidán není a podle vývojářů v dohledné době ani nebude. To nás samozřejmě ale nijak výrazně neomezuje v přežívání za dlouhých zimních nocí už nyní.

Témata: Don't Starve
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pokuste se nevyhladovět s nadcházející peckou Don't Starve Together

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

4. kolo Velké letní soutěže: Vyhrajte legendární české RPG a tři náhodné…

19.07.2018 19:43 Zasoutěžte si s námi o další várku her!

Je budoucnost Falloutu ve studiích třetích stran?

19.07.2018 19:00 Budou další hry ze série Fallout výhradně prací studií třetích stran?

Související:

Nejčtenější články

  1. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  2. 2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.