Siege Perilous přináší Crowfallu první ovoce

ArtCraft sdílí své nashromážděné postřehy ze začátku dalšího pre-alfa testování.

Siege Perilous

Siege Perilous FOTO: ArtCraft Entertainment

Pre-alfa číslo jedna nepochybně poskytla tvůrcům hry přínosné informace, ale už je to nějaký ten pátek, co se jí podpůrci hry mohli zůčastnit. Art Craft však nelenil a tento rok odstartoval 2. pre-alfa kolečko. To se honosí krycím názvem "Siege Perilous".

SP i přes nízký počet zúčastněných vran dopomohlo k změnám

Jelikož se začínalo pouze s hrstkou hráčů, některé prvky obléhání nepůsobily tak dobře (kupříkladu obtížnost poražení banewood stromu), dočtete se o tom hned v prvních příspěvcích na oficiálním fóru. Neuškodí si ale uvědomit, že pre-alfa nemá onu předponu bez důvodu a také, že s vyšším počtem zapojených hráčů vám v postupu na pevnost či kácení zkusí zabránit více lidí. Art Craft ostatně plánuje dosáhnout ke konci SP testování poměru hráčů 100v100.

Podmínky a jednotlivé prvky testování osvětluje článek na webových stránkách Crowfallu, ale co se při prvním SP upravilo a jaké změny ještě nastanou?

img-responsive

Siege Perilous | foto: ArtCraft Entertainment

Nové pasivní aury stromů

Banewood stromy i Strom života ztíží protivníkům dobývání nebo obranu pevnosti aurami různého typu. Ty, ačkoli jsou pasivní, zpomalí váš pohyb jen co se dostanete do jejich okruhu (efekt zmizí po opuštění dané zóny).

Obránci pevnosti budou muset snášet při kácení Hunger damage každých pár vteřin a ani jejich protivnící s archetypy, které mohou útočit na dálku nepochodí lépe. Těm prozměnu každý čtvrtý zásah Stromu života ubere na pocitu plnosti žaludku.

Zvětšení Stromu života

Pro zlepšení efektivity útoků na něj při oblíbeném a akčním pohybu do strany. Když už nabere do rozměrů, je nasnadě i otázka jak velký bude okruh okolo něj, v kterém se můžete léčit.

img-responsive

Siege Perilous | foto: ArtCraft Entertainment

Přidání systémových zpráv

Jelikož obléhání dokáže být chaotická záležitost a vy se variabilně pohybujete po široké oblasti, celkový přehled o půběhu boje si udržíte velice obtížně. Aby se hráči mohli soustředit veskrze jen na svoji roli v útoku či obraně, systém bude všechny důležité informace hlásit (útok na Strom života, vytvoření katapultu a jiné).

A...můžete si zatroubit do boje!

Odteď budete mít katapulty ještě raději, protože při střelbě na zdi obléhané pevnosti se ozve zvukový doprovod.

img-responsive

Siege Perilous | foto: ArtCraft Entertainment

Přístup k SP testování mají pouze backeři hry a i ti si na svůj moment musí vyčkat, protože je ArtCraft pouští do hry dle pledge datumu, kdy "služebně starší" crows mají přednost. Rozpis následujících testů naleznete na oficiálních stránkách.

Témata: Crowfall | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Siege Perilous přináší Crowfallu první ovoce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.