ARK: Survival Evolved prehistorie v rozkvětu

Nejenže nadešel čas updateu Xbox One verze; otevírají se i nové servery a dungeony.

Coelodonta utiliserro - Woolly Rhino

Coelodonta utiliserro - Woolly Rhino FOTO: Studio Wildcard

Ať už za to může jaro, globální oteplování nebo se tvůrci jednoduše rozhodli rozmazlit řady hráčů fandících krom ARK: Survival Evolved také Xbox One, záplava nového obsahu a doladění toho starého jistě nikoho neurazí.

Vyřešené potíže

"Leave Tribe" má už potvrzovací dialogové okno. V případě, že uvíznete v podzemí, můžete se teleportovat zpět na povrchu. Zbarvení mamutů bylo opraveno, fps vylepšeno zhruba o 10% a timer se při resetu přenastaví do příslušných hodnot, ne na "0". V neposlední řadě stojí za zmínku Spyglass - to už funguje při splitscreenu tak, jak má.

Administrátoři, práva a správa

Správci serverů mohou určit, kdo z uživatelů bude mít přístup ke všem správcovským příkazům. Zároveň odteď lze v nastavení serverů zadávat libovolné hodnoty přímo do příslušných kolonek

Dosud neviděné

Čerstvě přidanou složku ARK: Survival Evolved představují Extinction Event servery (zcela nově vytvořené). Ty se každý měsíc budou resetovat a jejich odpočet můžete sledovat přímo ve hře. Studio Wildcard obohatilo Xbox One verzi kompletním obsahem PC patche v238 (včetně oprav), v jehož rámci se do hry zapojují i jeskynní dungeony v oblastech močálů a tundry a nechybí ani zvěřena. 

Woolly Rhino (Coelodonta utiliserro) vám poslouží jako soumar. Sám o sobě ale dokáže dělat i větším predátorům zdatného soupeře. Eurypterid (Jaekelopterus eurypterus) je zdrojem jedu (zbaví oběť schopnosti se jakkoli bránit), chitinu a perel - dokonce i černých. Pro takový úlovek se ale musíte vydat do nejhlubších vod ARKu. Do třetice všeho dobrého a zlého pak přibyl Dunkleosteus (Dunkleosteus loricaruptor). Ten vás snadno ubrání právě při vašich toulkách pod vodní hladinou díky svým mocným čelistem. Když už má svá nejlepší léta za sebou, stále ho můžete využít jako zdroj chitinu.

Pokud stojíte o více informací, oficiální stránky hry vás rády vtáhnou do prehistorické éry. Další update se očekává 14. dubna.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ARK: Survival Evolved prehistorie v rozkvětu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.