Star Wars: The Old Republic má novou kapitolu

Krok kupředu vede do temnějších končin než doposud.

Visions in the Dark

Visions in the Dark FOTO: BioWare

Jestli vám doteď tato odnož Star Wars nepřišla dostatečně temná, můžete si teď začít broukat oblíbenou Darth znělku vaší volby. Nová kapitola s názvem Visions In The Dark to alespoň slibuje. A možná…možná konečně vy, jako Outlander, zjistíte pravdu o svém osudu.

Příběh není jediné, co pokročilo

V rámci gameplaye přibývá nová Alliance Mission, díky které lze získat nového společníka (Ak’ghal Usar). PvP Challenges přichází s 4v4 souboji na smrt v Rishi Cove areně a pokud si chcete vyrovnat účty s Eternal Empire, uvítáte 8v8 Odessen Proving Grounds. Stojíte o jedinečné vybavení inspirováné Jedi řádem? V takovém případě se vám vyplatí obhlédnout “Visionary” Cartel Pack, který vám poskytne výstroj velmistryně Satele Shan, Acklay mounta a jiné.Visions in the Dark (zdarma pro odběratele) tvoří první kapitolu Fallen Empire, což znamená, že máte ještě dlouhou cestu před sebou. Nebude tedy jistě na škodu zapsat se do speciálního programu pro odběratele (pokud jste to dosud neudělali), který vám mimo bonusového vybavení dopřeje i early access k budoucím kapitolám hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: The Old Republic má novou kapitolu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.