Star Wars: Battlefront rozšíření Outer Rim je volně k dostání

Po dvou týdnech, kdy byla expanze přístupná jen pro ty, kteří si zakoupily Season Pass, je rozšíření Outer Rim k dostání bez jakéhokoliv omezení.

Star Wars: Battlefront Outer Rim

Star Wars: Battlefront Outer Rim FOTO: Electronic Arts

Vžíváte se rádi do příběhu, který se odehrál před dávnými časy v předaleké galaxii? Pak máte možnost rozšířit svůj zážitek za hranice filmů a single player her a zabojovat si v multiplayer střílečce Star Wars: Battlefront. Pokud už jste s hrou obeznámeni nebo ji dokonce hrajete, vězte, že ještě není  všem překvapením konec.

EA dnes zpřístupnilo nové rozšíření, které obohatí stávající hru o několik nových map, dva hratelné hrdiny a řadu zbraní. Pokud jste jedním z těch, kteří zakoupili Season Pass, pak můžete vlétnout do světa Star Wars okamžitě. Pokud ale nic jako Season Pass nemáte, musíte si rozšíření pořídit za rozumných $15. Pro více informací navštivte oficiální stránky.

Vývojáři tvrdí, že Outer Rim je jen prvním ze čtyř expanzí, které do jednoho roku obohatí hru. Jednou zakoupený Season Pass vám pak zajistí vlastnictví všech těchto expanzí v nejbližším možném termínu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront rozšíření Outer Rim je volně k dostání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.