Star Wars: Battlefront rozšíření Outer Rim je volně k dostání

Po dvou týdnech, kdy byla expanze přístupná jen pro ty, kteří si zakoupily Season Pass, je rozšíření Outer Rim k dostání bez jakéhokoliv omezení.

Star Wars: Battlefront Outer Rim

Star Wars: Battlefront Outer Rim FOTO: Electronic Arts

Vžíváte se rádi do příběhu, který se odehrál před dávnými časy v předaleké galaxii? Pak máte možnost rozšířit svůj zážitek za hranice filmů a single player her a zabojovat si v multiplayer střílečce Star Wars: Battlefront. Pokud už jste s hrou obeznámeni nebo ji dokonce hrajete, vězte, že ještě není  všem překvapením konec.

EA dnes zpřístupnilo nové rozšíření, které obohatí stávající hru o několik nových map, dva hratelné hrdiny a řadu zbraní. Pokud jste jedním z těch, kteří zakoupili Season Pass, pak můžete vlétnout do světa Star Wars okamžitě. Pokud ale nic jako Season Pass nemáte, musíte si rozšíření pořídit za rozumných $15. Pro více informací navštivte oficiální stránky.

Vývojáři tvrdí, že Outer Rim je jen prvním ze čtyř expanzí, které do jednoho roku obohatí hru. Jednou zakoupený Season Pass vám pak zajistí vlastnictví všech těchto expanzí v nejbližším možném termínu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront rozšíření Outer Rim je volně k dostání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.