Známý CS:GO hráč pronax zakládá novou herní organizaci. Proč?

Markus "pronax" Wallsten, který donedávna hájil barvy týmu Ancient, se opět rozhodl změnit působiště. Tentokrát se rozhodnul vytvořit zcela novou herní organizaci - Godsent.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

Ancient, švédský tým založený samotným pronaxem krátce po jeho odchodu z týmu Fnatic je již minulostí. Hráči si po vzoru svých kolegů
z TSM, kteří se rozhodli založit si vlastní organizaci Astralis, zakládají organizaci jménem Godsent. Mezi jejich největší úspěchy patří vítězství
na švédském turnaji Pantamera CS:GO, a také kvalifikace na Dreamhack Masters Malmö, kde je můžeme vidět již příští týden, informoval portál hltv.org. 

"Od začátku roku 2016 tvrdě pracujeme na fungujícím line-upu, se kterým by byl každý v týmu spokojený, a nejen to. Také jsme se rozhodli nepřestoupit pod žádnou fungující organizaci, naopak jsme chtěli vytvořit značku, na kterou můžeme být jakožto hráči pyšní. Značku, za kterou budeme rádi hrát i v následujících letech. Výsledkem toho je Godsent," napsal kapitán a majitel organizace pronax.

Line-up týmu GODSENT:

 Markus "pronax" Wallsten
 Andreas "znajder" Lindberg
 Jonas "Lekr0" Olofsson
 Simon "twist" Eliasson
 Mathias "pauf" Köhler

 Alexander "rdl" Redl (trenér) 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známý CS:GO hráč pronax zakládá novou herní organizaci. Proč?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.