Uniklé koncepty z God of War 4 naznačují, že by měl Kratos zamířit za severskými bohy

Nejvyšší čas začít psát závěť, Odine.

Údajný artwork z God of War 4

Údajný artwork z God of War 4 FOTO: NerdLeaks

Už to vypadalo, že vývojáři v Sony Santa Monica po dlouhé době konečně dopřáli Kratosovi ze své nesmírně úspěšné série zasloužený odpočinek. Vyvraždění celého řeckého panteonu by mu to mělo s přehledem zajistit. Ale pokud se dá věřit zatím oficiálně neověřenému úniku konceptů, které se objevily na NeoGAFu (se zdrojem na momentálně nefunkčním webu NerdLeaks), žádný důchod Kratose nečeká.

Další díl God of War by měl opustit zpustošené antické Řecko a potenciálně celý svět a zamířit do světů Yggdrasilu ze severské mytologie. Na uniklých konceptech je vidět pouze Álfheim (Ljósálfheim), země álfů (elfů), ale nedá se očekávat, že by si vývojáři nechali ujít příležitost poslat Kratose do Helheimu nebo Jötunheimu.

Návrat Kratose je poměrně překvapení, přeci jen konec God of War III nedává moc prostoru na pokračování. Mnohokrát jsme se však přesvědčili, že vztah nejnaštvanějšího muže na světě se smrtí a říší mrtvých je poměrně… volný. Na své putování by ale tentokrát měl vyrazit s monumentálním plnovousem a se sekerou v ruce, která by mu měla kromě lechtání nepřátel posloužit i k sekání šlahounů révy a vytváření průchodů.

img-responsive

Údajný artwork z God of War 4 | foto: NerdLeaks

Únik zatím nebyl nijak potvrzen, ale mnohé nasvědčuje tomu, že o propracovaný fake nejde. Koncepty se prvně objevily na webu Finniana McManuse, bývalého grafika studia Sony Santa Monica, který byl podezřele velmi rychle odstaven. Polygon navíc uvádí, že podle jejich zdrojů, by měly artworky být legitimní. A v roce 2014 se šéf vývoje God of War II na Twitteru prokecl, že Sony Santa Monica pracuje na dalším God of War. Tak uvidíme, jak vše dopadne.

Témata: God of War 4
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uniklé koncepty z God of War 4 naznačují, že by měl Kratos zamířit za severskými bohy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.