První snímky z Just Cause 3

Švédští vývojáři z Avalanche Studio nelení a po úspěchu prvních dvou dílů Just Cause pilně pracují na třetím. Na internetu se dnes objevily první snímky z této připravované hry.

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

O hře toho zatím není moc známo, a to i přesto, že by měla vyjít v tomto roce. Vývojáři už dříve slíbili svět velký minimálně jako ten ve druhém díle a volnost, která vám dovolí dělat si prakticky cokoliv. K tomu napomáhá i nový engine, na kterém hra poběží.

Samozřejmostí by mělo být střídání dne a noci a částečná možnost destrukce prostředí i vozidel. Naopak hra nebude obsahovat multiplayer ani mikrotransakce.

Více o hře samotné prozradí série několika snímků ze hry, které v průběhu dnešního dne urputně kolují internetem.

No neříkejte, že nevypadají fantasticky? Pokud vše půjde tak jak má, hry bychom se měli dočkat v létě za cenu necelých 45 liber pro PS4 a Xbox One a 29,99 liber pro PC.

Témata: Just Cause 3
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První snímky z Just Cause 3

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.