K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Tom Clancy’s: The Division brzy zmizí v podzemí

Tři pikantnosti, které vás neminou po nástupu blížícího se updateu zahrnují i jednu speciální, která vás zavede pod povrch.

Temná zákoutí Tom Clancy’s The Division

Temná zákoutí Tom Clancy’s The Division FOTO: Ubisoft Entertainment

Divizi zasáhne za pouhých devět dnů update 1.1 a nepochybujte o tom, že hráčům okoření zážitek z této střílečky. Těšte se na:

1.       Supply dropy v Dark Zone

Přibližně co hodinu se objeví nové, přímo prosící o to, aby si je někdo vzal. Ale nečekejte, že se v této nebezpečné zóně budou povalovat jen tak. Střežit je budou vždy nepřátelé, kteří se nenechají porazit kde kým. Navíc pouze ten, kdo se k zásobám dostanete jako první (skupina či jedinec), získá loot, tudíž byste sebou měli raději mrsknout.

2.       Gear Score

Ani po dosažení maximálního levelu (30) zábava nekončí, natož aby se nedbalo na řádné odění do boje. S třicátým levelem na kontě vaše vybavení ztratí svůj „level“ a namísto něj se budete od dané chvíle řídit „Gear Score“. To se vám vypočítá podle získané zbroje. Co je vynikající na daném systému? I když nebudete mít zrovna na sobě tu nejlepší zbroj, kterou byste ve svém inventáři našli, „Gear Score“ bere vpotaz i vybavení, co se vám válí „v batohu“, tudíž nikdy neskončíte ošizeni.

3.       Falcon Lost Incursion

Na výběr dostanete těžkou variantu a nebo…ještě těžší. Hard mode a Challenge mode nenesou svůj název pro nic za nic a samotní tvůrci doporučují sehnat si řádné vybavení, než naskočíte do Challenge vlaku. Zatímco se nemusíte strachovat, že vás matchmaking postaví proti OP hráčům (systém s pomocí Gear Score vyhledá vždy protihráče na obdobném levelu), vyplatí se mít oči na stopkách. Proč? Jednoduše protože když tady zemřete – ať už v Hard módu nebo Challenge – pošupete pěkně na začátek. Přesně tak. Žádný safe point. Tady půjde do tuhého.

Co se možného maximálního počtu zaběhnutých Incursions týká, nebudete nijak omezeni. Odměna bude vždy stát za to, nicméně Ubisoft prozradil, že ta za první Incursion týdne bude vždy větší.

Změny touto trojkou nekončí. Od 12. dubna (dne, kdy odstartuje nejnovější update) si kupříkladu budete moci se členy svého týmu vyměňovat dropy z bossů, v boji vás ochrání čtyři nové specifické gear sety (jen co tedy alespoň jeden z nich získáte) a denně i týdně budou dostupné minimise – Assignments – skrze které si můžete dopomoci k pár Phoenix kreditům navíc.

Podrobnější informace získáte ve článku IGN, s jehož pomocí byl tento napsán.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tom Clancy’s: The Division brzy zmizí v podzemí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

18.07.2018 20:02 Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř…

Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

18.07.2018 18:33 Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Související:

Nejčtenější články

  1. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  2. Saudská Arábie reaguje na neštěstí zákazem 47 her

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.