Chemici nyní mohou naplnit své MMO sny ve Skyforge

Brilatní vědátoři bez špetky šílenství prostě neexistují.

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class

Alchemist je nejnovější ze 13 libovolně volitelných class FOTO: Obsidian Entertainment

Nejnovějším přírůstkem do rodiny 13 volitelných class ve Skyforge je Alchemist. V partě zastává roli supporta, ať už masivním zvýšením damage, healováním či crowd controlem. Jako správně šílený vědátor váš alchemista vyrazí do bitvy se svou přenosnou laboratoří a bát se nebude opravdu ničeho. Není pak pro něj tedy problém nepřátele kropit kyselinou či ohněm. A pokud vás záchvat šílenství přejde, vždycky můžete přepnout na některou z komornějších class.

Pozice alchemistů v bitvě je v bezpečné vzdálenosti od ohniska boje. Odtud podporuje své spoluhráče za pomoci chemických sloučenin ze své polní laborky. Zároveň je však dostatečně blízko na to, aby nic netušícím nepřátelům způsobil nemalé škody. Pokud tedy vaší skupině doteď scházel pohotový support, alchemista je jasnou volbou.

img-responsive

Alchemist | foto: Obsidian Entertainment

Má možnost zaštítit jednotlivé hrdiny či poskytnout absolutní ochranu a nezranitelnost celému týmu. Alchemista je také jedinou classou, která má možnost přímého healování spoluhráčů. V boji se skupinou je tak naprosto nenahraditelným supportem. Kromě toho má tato classa schovaný v rukávu ještě jeden trik, který vašemu týmu propůjčí část vašich vlastních sil a zvýší tak jejich primární staty.

img-responsive

Alchemist | foto: Obsidian Entertainment

Úplný seznam schopností alchemistů najdete na oficiálních stránkách hry a v záložce classes na Aelinetu. 

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chemici nyní mohou naplnit své MMO sny ve Skyforge

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.