Český Hearthstone hráč Alesh se popere se světovou špičkou

Aleš "Alesh" Hemer se nedávno kvalifikoval na turnaj Battle of the Best Invitational. Pro kvalifikanty v tomto turnaji byly pouhá dvě místa - o to větší Alešův úspěch je.

Alesh na turnaji Seat Story Cup

Alesh na turnaji Seat Story Cup FOTO: eSuba

Turnaj je ohodnocen prizepoolem ve výši tří tisíc dolarů, při čemž na vítěze celého turnaje čeká rovnou 1 200. Představí se nám opravdová světová špička Hearthtone scény a velká známá jména jako například úřadující světový šampión Firebat, Gnimsh, Reynad, MasSan a spousta dalších kvalitních hráčů.

Celý průběh turnaje bude přenášen na oficiálním kanálu. Celá akce vypukne již dnes 1. února od 18 hodin. Streamem bude provázet oblíbená postava Hearthstone scény Kacem "Noxious" Khilaji.

Na otázku, jak se Alesh cítí před turnajem a jak vidí své šance, odpověděl, že považuje svoji skupinu za poměrně těžkou, protože se v ní nachází minulý vítěz v sérii Battle of the Best - Powder. Ani zbylí dva hráči Reynad a Karlis nejsou špatní. Zároveň hned ale dodal, že i jeho cesta v kvalifikaci byla přes silné soupeře, takže je před dnešním turnajem vše otevřené.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Český Hearthstone hráč Alesh se popere se světovou špičkou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.