K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

V Trinium Wars hráčům rozdali práva Game Masterů

Vládnout si tak budou sami v novém inovativním systému.

Narc - Esper class

Narc - Esper class FOTO: Hanmarusoft

Developeři z HanmaruSoft společně s publishery z InselGames zavádějí nový revoluční řád v jejich sci-fi MMORPG Trinium Wars. Od dnešního dne budou všichni hráči povýšeni na rank Game Master. Získají tak přístup ke všem mocným GM příkazům. Podle všehno se jedná o nový systém samosprávy.

Jak developeři tak publisheři věří, že tento krok přinese komunitě stabilitu. Ve většině dnešních online her se setkáte s moderováním chodu Game Mastery. Ti obvykle pochází z řad developerů či zástupců technické podpory. Trinium Wars směle vykročilo vstříc naprosto inovativnímu řešení. Počínaje dneškem hráči obdrží GM práva hned od začátku svého působení ve hře. S těmito právy budou schopni naprosté kontroly nad svými postavami. Instantní lvl up? Není problém. Nekonečné zásoby zlata, bossové s 1 HP či božský mód? K tomu už stačí jen použít správný příkaz.

img-responsive

Narc | foto: Hanmarusoft

“Dospěli jsme do bodu, kdy se uživatelé mohou a chtějí starat sami o sebe. Demokracie a svoboda projevu jsou v naší společnosti čím dál tím víc potlačovány. Právě proto chceme dát tento jasný signál toho, že se vzdáváme moci. Jsme si naprosto jisti, že naše komunita je natolik dospělá, že přijme zodpovědnost, která přichází s GM právy.”, říká InselGames CEO Patrick Streppel. Nyní už je jen na komunitě, aby nenechala Trinium Wars upadnout do anarchistického stavu plného boje a rozepří.

Trinium Wars je v Early Access verzi dostupné na Steamu.

Témata: Trinium Wars
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Trinium Wars hráčům rozdali práva Game Masterů

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.