VIDEO: Neskutečně roztomilá holčička v cosplayi BB-8 bojuje s děsivým vetřelcem

Tento malý oblíbený droid byl tím největším překvapením celého Wonderconu. Díky němu získal pojem "dětský karneval" zcela nový význam.

BB-8 (Star Wars: Síla se probouzí)

BB-8 (Star Wars: Síla se probouzí) FOTO: Reprofoto YouTube

Minulý víkend se v americkém Los Angeles konal populární festival Wondercon, na který každý rok  zavítá několik tisícovek návštěvníků. V davu můžeme potkat i hromadu nejrůznějších cosplayerů. Ti přišli na festival předvést svůj vypracovaný kostým. Tito kostýmový nadšenci jsou prostě nedílnou součástí akcí podobného rázu. Cosplay je opravdu skvělý druh zábavy, při kterém se baví jak cosplayeři, tak i kolemjdoucí. Navíc cosplayovat může naprosto každý, stačí si jen vhodně vybrat postavu.

Důkazem toho, že je cosplay dostupný všem věkovým kategoriím, je i tato holčička, jenž se na Wonderconu objevila v cosplayi droida BB-8 z nového Star Wars filmu. Okamžitě se kolem ní vytvořil kroužek nadšenců, protože kdo by přece nechtěl vidět oblíbeného droida na vlastní oči? Kostým je opravdu velice propracovaný a musíme rodiče této malé cosplayerky velice pochválit, protože je musel stát spoustu času, peněz a nervů. Jen by nás fakt zajímalo, čí to byl vlastně nápad.

Tato malá holčička má pro cosplay určité vlohy, protože jen samotný roleplay zvládala na jedničku s hvězdičkou. Její herecký výkon nenarušil ani zdánlivě zákeřný a nebezpečný vetřelec. Svou odvahou ho tak vyvedla z míry, že se ani neopovážil na bezbranného droida zaútočit. Dobrák BB-8 mu dokonce na důkaz smíru ukázal palec nahoru skrze svůj skrytý hořák.

Doufáme, že se dívence cosplayování zalíbí a zůstane u něj i nadále. Už teď se moc těšíme, co s rodiči vymyslí příště.

Témata: Cosplay
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: VIDEO: Neskutečně roztomilá holčička v cosplayi BB-8 bojuje s děsivým vetřelcem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.