Připravte si kapesníky, budete brečet. Warhammer: End Times - Vermintide představuje obtížnost Death Wish

A hráčům zbydou jen oči pro pláč...

Warhammer: End Times - Vermintide nabízí novou obtížnost DeathWish

Warhammer: End Times - Vermintide nabízí novou obtížnost DeathWish FOTO: Fatshark

Když vyšel Warhammer: End Times - Vermintide, mnohým hráčům se dařilo postupovat jen s velkými obtížemi. Nyní si však stěžují, že pro ně hra není dostatečnou výzvou. Tým developerů si připomínky vzal k srdci a dnes hráčům hrdě představil novou obtížnost, DeathWish.

img-responsive

Warhammer: End Times - Vermintide nabízí novouobtížnost DeathWish | foto: Fatshark

“Dlouhou dobu jsme se obávali, že by Vermintide mohl být příliš snadný”, říká Martin Wahlund, CEO společnosti Fatshark, “a na základě ohlasů, které jsme obdrželi od hráčské komunity se zdá, že je tomu opravdu tak. Proto jsme tvrdě pracovali na návrhu obtížnosti dalece přesahující veškeré výzvy, s nimiž jste se setkali doposud.”

V obtížnosti Death Wish se všechno zvojnásobilo. To tvůrcům bylo málo, tak původní obtížnost nakonec ztrojnásobilli. Skaveni posílili své armády a jsou připraveni k boji. Pryč jsou dny vítězných textů na obrazovkách a hromady Lootu. Připravte se na nekončící příliv nepřátel. A dávejte si pozor. Pravidla se změnila... a rozhodně ne ve vás prospěch.

Programátor gameplaye Tom Batsford má pro hráče pouze jedinou radu: “Připravte se na pláč”.

Nová obtížnost Death Wish vyjde už brzy a bude zdarma dostupná všem stávajícím i novým hráčům Vermintide.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Připravte si kapesníky, budete brečet. Warhammer: End Times - Vermintide představuje obtížnost Death Wish

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.