Sílu běžného lidu se v Homefront: The Revolution nevyplatí podceňovat

Ze strašpytlů bojovníky za svobodu.

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution FOTO: Deep Silver

První Homefront po nepříliš povedeném prvním dílu rozhodně nebyl jedním ze zaručených kandidátů na druhou šanci, obzvlášť se situací, v jaké se tehdy nacházel dnes už neexistující vydavatel THQ. V aukci, která následovala neodvratnému bankrotu, se však nad značkou smilovalo zkušené studio Crytek. Ani to se později nevyhnulo vlastním problémům, ale na pomoc přispěchal vydavatel Deep Silver a situaci zachránil.

Homefront: The Revolution tak v květnu bude moct pokračovat ve svém příběhu, ve kterém figurují Spojené státy obsazené Velkou korejskou republikou. Na rozdíl od prvního dílu, který se vyznačoval až nechutnou linearitou, druhý díl vsází na v dnešní době velice oblíbenou kartu, open-world. Ulice okupované Filadelfie by měly poskytnout pozadí pro, tentokrát nenaskriptovaný, partyzánský boj za svobodu.

S tím, jak budete snižovat počty okupantů a ničit jejich infrastruktury, u obyvatel tzv. Žlutých zón bude vzrůstat ukazatel „Hearts and Minds“, který zastupuje jejich nakloněnost myšlence boje za svobodu. Postupně by se tak měl proměňovat i svět okolo, původně vystrašení civilisté vám v případě potřeby rádi pomohou a dříve vylidněné ulice se nakonec promění v lítá bojiště.

Homefront: The Revolution dorazí na PC, Xbox One a PS4 17. května.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sílu běžného lidu se v Homefront: The Revolution nevyplatí podceňovat

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.