Darujte charitě jeden dolar a obdržíte reboot hry Tomb Rider

Square Enix nabízí každému, kdo daruje na charitu alespoň jeden dolar, odměnu v podobě plné verze hry Tomb Rider.

Rise of the Tomb Raider (PC verze)

Rise of the Tomb Raider (PC verze) FOTO: Square Enix

Hry se mohou radovat z působení mnoho dobra na světě. Každému z nás už jistě někdy nějaká hra zvedla náladu ve chmurný den nebo nám alespoň zpříjemnila bytí ve chvílích nudy. Společnost GameChanger ale vidí herní potenciál na konání dobra mnohem výš a když už hry samotné nestačí, povolá do boje celou hráčskou komunitu.

Zmíněná společnost se už v minulosti zasadila o darování tisíců kopií her a hraček těm, kteří nejsou v takové životní situaci na to, aby si je pořídili sami nebo těm co trápí problémy, pro které by na něco jako PC hru nikdy nemysleli. Tentokrát se ale GameChanger pokusil zažádat o pomoc i samotné hráče.

img-responsive

Donate and get game | foto: GameChanger

"Naše mise je pozitivně ovlivnit životy dětí se smrtelnými chorobami pomocí videoher, soucitu a inovace." říká web společnosti.

Prostřednictvím svého portálu nyní nabízí klíče ke hře Tomb Rider z roku 2013, které darovala společnost Square Enix. Jediné, co pro obdržení hry musíte udělat, je darovat prostřednictvím portálu alespoň jeden dolar. Vaše peníze pak poputují na výzkum smrtelných chorob nebo lidem, kteří jimi trpí.

Darovat můžete samozřejmě i víc a portál nabízí za větší dar i větší odměnu. Neváhejte tedy, nabídka je omezená do rozdání zásob.

Pro více informací přejděte na oficiální stránky.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Darujte charitě jeden dolar a obdržíte reboot hry Tomb Rider

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.