Dočkáme se pokračování bojovky Metal Gear Rising: Revengeance?

Na konferenci Taipei Game Show se pravděpodobně odhalilo pokračování bojovky Metal Gear Rising. Během sestřihu chystaných i vydaných her na Playstation 4 totiž problikla i číslovka dvě, která se barvou i stylem velmi podobala právě akční bojové odnože z Metal Gear série.

Metal Gear Rising 2?

Metal Gear Rising 2? FOTO: Reprofoto YouTube

Číslovka se ukázala zrovna, když na obrazovce byla exkluzivní hra The Order: 1886, kde jedna z postav začala odpočítávat čas výsadku. Jakmile se ozvalo číslo dvě, obrazovka se na okamžik změnila na číslo dva.

 

Ihned se začalo spekulovat, že se bude jednat o exkluzivní hru pro Playstation 4. Na konferenci byl přítomen i duchovní otec celé Metal Gear série, Hideo Kojima, každopádně celou situaci ohledně pokračování Metal Gear Rising nekomentoval.

Podle serveru Gamespot se ale Kojima sešel v prosinci s vedením studia Platinum Games, které vyvíjelo první díl, takže už se pravděpodobně ví, co tam Kojima probíral.

Metal Gear Rising: Revengeance vyšel v roce 2013 na Playstation 3 a Xbox 360. Minulý rok v lednu se pak dostal i na počítače. Hráči hráli za Raidena a celá hratelnost byla úplně odlišná od klasických Metal Gear her, žádný stealth, ale pouze čistá akce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dočkáme se pokračování bojovky Metal Gear Rising: Revengeance?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.