Dočkáme se pokračování bojovky Metal Gear Rising: Revengeance?

Na konferenci Taipei Game Show se pravděpodobně odhalilo pokračování bojovky Metal Gear Rising. Během sestřihu chystaných i vydaných her na Playstation 4 totiž problikla i číslovka dvě, která se barvou i stylem velmi podobala právě akční bojové odnože z Metal Gear série.

Metal Gear Rising 2?

Metal Gear Rising 2? FOTO: Reprofoto YouTube

Číslovka se ukázala zrovna, když na obrazovce byla exkluzivní hra The Order: 1886, kde jedna z postav začala odpočítávat čas výsadku. Jakmile se ozvalo číslo dvě, obrazovka se na okamžik změnila na číslo dva.

 

Ihned se začalo spekulovat, že se bude jednat o exkluzivní hru pro Playstation 4. Na konferenci byl přítomen i duchovní otec celé Metal Gear série, Hideo Kojima, každopádně celou situaci ohledně pokračování Metal Gear Rising nekomentoval.

Podle serveru Gamespot se ale Kojima sešel v prosinci s vedením studia Platinum Games, které vyvíjelo první díl, takže už se pravděpodobně ví, co tam Kojima probíral.

Metal Gear Rising: Revengeance vyšel v roce 2013 na Playstation 3 a Xbox 360. Minulý rok v lednu se pak dostal i na počítače. Hráči hráli za Raidena a celá hratelnost byla úplně odlišná od klasických Metal Gear her, žádný stealth, ale pouze čistá akce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dočkáme se pokračování bojovky Metal Gear Rising: Revengeance?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.