Dočkáme se pokračování bojovky Metal Gear Rising: Revengeance?

Na konferenci Taipei Game Show se pravděpodobně odhalilo pokračování bojovky Metal Gear Rising. Během sestřihu chystaných i vydaných her na Playstation 4 totiž problikla i číslovka dvě, která se barvou i stylem velmi podobala právě akční bojové odnože z Metal Gear série.

Metal Gear Rising 2?

Metal Gear Rising 2? FOTO: Reprofoto YouTube

Číslovka se ukázala zrovna, když na obrazovce byla exkluzivní hra The Order: 1886, kde jedna z postav začala odpočítávat čas výsadku. Jakmile se ozvalo číslo dvě, obrazovka se na okamžik změnila na číslo dva.

 

Ihned se začalo spekulovat, že se bude jednat o exkluzivní hru pro Playstation 4. Na konferenci byl přítomen i duchovní otec celé Metal Gear série, Hideo Kojima, každopádně celou situaci ohledně pokračování Metal Gear Rising nekomentoval.

Podle serveru Gamespot se ale Kojima sešel v prosinci s vedením studia Platinum Games, které vyvíjelo první díl, takže už se pravděpodobně ví, co tam Kojima probíral.

Metal Gear Rising: Revengeance vyšel v roce 2013 na Playstation 3 a Xbox 360. Minulý rok v lednu se pak dostal i na počítače. Hráči hráli za Raidena a celá hratelnost byla úplně odlišná od klasických Metal Gear her, žádný stealth, ale pouze čistá akce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dočkáme se pokračování bojovky Metal Gear Rising: Revengeance?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.