Komentovaná prohlídka uživatelského rozhraní Crowfall přichází

Jaké změny vývojářské studio ArtCraft zapojilo do hry?

Ranger

Ranger FOTO: ArtCraft Entertainment

Crowfall nám dělá společnost už nějaký ten pátek. Zatímco si hráči tuto MMORPG ještě nemohou vychutnat v její plné verzi, vývojáři jim nezůstávají nic dlužni a průběžně poctivě zveřejňují informace o tom, do čeho byly peníze fanoušků vloženy. Tentokrát padla řeč na složku, která je denním chlebem každého hráče – uživatelské rozhraní. Zvědavce s novinkami seznamoval vedoucí UX design sekce, Billy Garretsen.

V samotném videu vám Billy Garretsen představí kupříkladu změnu vzhledu ikon jednotlivých skillů Rangera. Došlo i na odstranění klasického talentového stromu, což má hráčům poskytnout větší volnost při jejich volbě. Třetí výraznou proměnou si prošlo okno se staty a inventářem vaší postavy. To nabylo fullscreen podoby.

Tvůrci jsou vždy otevřeny názorům hráčů na provedené úpravy, proto také otevřeli samostatnou diskuzi na téma uživatelského rozhraní. Tam mimo jiné naleznete i odpovědi na dotazy ohledně manipulace s HP a MP bary (pracuje se na detailnějších možnostech úprav, kdy se zpřístupní rotace, zvětšování a zmenšování, možná dokonce i umožnění změny vzhledu celkově) nebo osvětlení zařazení gamepadu jako ovladače pro Crowfall krom tradiční klávesnice a myši.

Témata: Crowfall | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Komentovaná prohlídka uživatelského rozhraní Crowfall přichází

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.