K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Komentovaná prohlídka uživatelského rozhraní Crowfall přichází

Jaké změny vývojářské studio ArtCraft zapojilo do hry?

Ranger

Ranger FOTO: ArtCraft Entertainment

Crowfall nám dělá společnost už nějaký ten pátek. Zatímco si hráči tuto MMORPG ještě nemohou vychutnat v její plné verzi, vývojáři jim nezůstávají nic dlužni a průběžně poctivě zveřejňují informace o tom, do čeho byly peníze fanoušků vloženy. Tentokrát padla řeč na složku, která je denním chlebem každého hráče – uživatelské rozhraní. Zvědavce s novinkami seznamoval vedoucí UX design sekce, Billy Garretsen.

V samotném videu vám Billy Garretsen představí kupříkladu změnu vzhledu ikon jednotlivých skillů Rangera. Došlo i na odstranění klasického talentového stromu, což má hráčům poskytnout větší volnost při jejich volbě. Třetí výraznou proměnou si prošlo okno se staty a inventářem vaší postavy. To nabylo fullscreen podoby.

Tvůrci jsou vždy otevřeny názorům hráčů na provedené úpravy, proto také otevřeli samostatnou diskuzi na téma uživatelského rozhraní. Tam mimo jiné naleznete i odpovědi na dotazy ohledně manipulace s HP a MP bary (pracuje se na detailnějších možnostech úprav, kdy se zpřístupní rotace, zvětšování a zmenšování, možná dokonce i umožnění změny vzhledu celkově) nebo osvětlení zařazení gamepadu jako ovladače pro Crowfall krom tradiční klávesnice a myši.

Témata: Crowfall | MMORPG
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Komentovaná prohlídka uživatelského rozhraní Crowfall přichází

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

4. kolo Velké letní soutěže: Vyhrajte legendární české RPG a tři náhodné…

19.07.2018 19:43 Zasoutěžte si s námi o další várku her!

Je budoucnost Falloutu ve studiích třetích stran?

19.07.2018 19:00 Budou další hry ze série Fallout výhradně prací studií třetích stran?

Související:

Nejčtenější články

  1. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  2. 2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.