Komentovaná prohlídka uživatelského rozhraní Crowfall přichází

Jaké změny vývojářské studio ArtCraft zapojilo do hry?

Ranger

Ranger FOTO: ArtCraft Entertainment

Crowfall nám dělá společnost už nějaký ten pátek. Zatímco si hráči tuto MMORPG ještě nemohou vychutnat v její plné verzi, vývojáři jim nezůstávají nic dlužni a průběžně poctivě zveřejňují informace o tom, do čeho byly peníze fanoušků vloženy. Tentokrát padla řeč na složku, která je denním chlebem každého hráče – uživatelské rozhraní. Zvědavce s novinkami seznamoval vedoucí UX design sekce, Billy Garretsen.

V samotném videu vám Billy Garretsen představí kupříkladu změnu vzhledu ikon jednotlivých skillů Rangera. Došlo i na odstranění klasického talentového stromu, což má hráčům poskytnout větší volnost při jejich volbě. Třetí výraznou proměnou si prošlo okno se staty a inventářem vaší postavy. To nabylo fullscreen podoby.

Tvůrci jsou vždy otevřeny názorům hráčů na provedené úpravy, proto také otevřeli samostatnou diskuzi na téma uživatelského rozhraní. Tam mimo jiné naleznete i odpovědi na dotazy ohledně manipulace s HP a MP bary (pracuje se na detailnějších možnostech úprav, kdy se zpřístupní rotace, zvětšování a zmenšování, možná dokonce i umožnění změny vzhledu celkově) nebo osvětlení zařazení gamepadu jako ovladače pro Crowfall krom tradiční klávesnice a myši.

Témata: Crowfall | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Komentovaná prohlídka uživatelského rozhraní Crowfall přichází

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.