Akční RPG Kings and Heroes slibuje dungeony až pro 8 hráčů

A všechno pěkně zblízka, z pohledu první osoby.

Kings and Heroes

Kings and Heroes FOTO: Industry Games

Pokud se něco nedá novému studiu Industry Games, složené z bývalých vývojářů z Valve nebo Blizzardu, upřít, je to odvaha. Plány na jejich první hru nejsou ani zdaleka skromné a to nejen na poměry indie scény.

Kings and Heroes má být rozsáhlé akční RPG, které jak popisem, tak prvními záběry evokuje staré dungeon crawlery nebo první díly The Elder Scrolls. S postavou vytvořenou podle vaší chuti budete vrženi do rozsáhlého a bohatého světa, který proplétají všemožná vesnice, jeskyně, ruiny, města duchů a další místa, která si jen říkají o návštěvu fantasy deratizátora.

Při vydání by mělo být k dispozici 5 povolání, které budou povědomé každému, kdo se kdy i jen otřel o fantasy RPG: šampion, klerik, hraničář, zloděj a kouzelník. Postavy bude možné dál upravovat bohatou paletou předmětů, které budeme moci získat nejen z úspěšně dokončených dungeonů, ale i z craftingu.

Velkým tahákem by měl být kooperativní multiplayer až pro 8 hráčů, kterému se bude obtížnost dungeonů pružně přizpůsobovat. Hru by ale mělo být možné projít i v singleplayeru. Vývojáři pomýšlejí i na extrémní část hráčů, kterým žádná obtížnost nepřijde dost těžká a těm nabídne možnost projít si dungeony „roguelike“ stylem, tzn. „na první dobrou“. Jeden wipe bude pak znamenat konec, naštěstí jenom současného runu a ne postavy, jak by název mohl napovídat.

Pokud jste už nyní naladěni na trochu dungeon crawlingu, až do 26. dubna vám nezbyde nic jiného, než krotit své chutě trailerem. Pak se ale hra přesune na Steamu do early access fáze. Jaká bude její cena nebo finální datum vydání, zatím (možná) ví jen v Industry Games. Nakonec se Kings and Heroes ale podívá kromě PC i na Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Akční RPG Kings and Heroes slibuje dungeony až pro 8 hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.