Určete si cenu Forced Showdown. Twitch bude rozhodovat o slevě na tuto hru

Včera v podvečer odstartovala speciální akce studia BetaDwarf ke spuštění jejich nové hry Forced Showdown.

Forced Showdown

Forced Showdown FOTO: BetaDwarf

Do celé akce je zapojeno mnoho streamerů a webů, včetně nás. Gamifique bude reprezentovat naše redaktorka Shio již v pátek od osmi hodin. Celá akce je vlastně postavená na tom, že čím více minut budou hráči hru sledovat, tím větší slevu pak všichni dostaneme v den spuštění. Nejlépe to asi představí krátké video níže.

Konkrétní čísla se dají živě sledovat na TÉTO webové stránce. A jak z ní můžete vidět, kromě slevy se budou dát vyhrát i ceny od společností Steelseries, Xsplit a bonusové DLC do hry samotné. Do speciálního eventu se dá zapojit dvěma způsoby, buď můžete vyhrát klíč přímo od streamera, jakmile seskládá ve hře nápis Twitch, druhá možnost je pak giveaway. Již nyní prozradím, že jsme dostali deset klíčů, abyste se mohli streamování sami zúčastnit a snížit tak cenu hry, nebo se pokusit vyhrát ve sponzorované soutěži.

Hra samotná je pak kombinace karetní a akční reality show s prvky starověkých gladiátorů. Celkem jsou ve hře čtyři gladiátoři, kteří se liší základními schopnosti a stylem hraní, následně jej vylepšujete pomocí karet, které by jak z oka vypadly těm z Hearthstonu. Na každé kolo arény dostanete jeden gem (manu) více, se kterými pak budete moc zahrát více karet, ta vám nějakým způsobem vylepší gladiátora, se kterým pak musíte vymlátit celou místnost, zakončenou bossem.

Jedna aréna trvá poměrně krátkou dobu a celkově to vše rychle odsýpá. Na finální verdikt si ale počkejte do naší recenze, která vyjde 29. března. Dále nezapomeňte sledovat páteční stream z této hry, kde vám Shio určitě odpoví na jakékoliv dotazy a rozdá i samotné kódy. Stream pojede od 20:00 na www.twitch.tv/shiori94.

Témata: Forced Showdown
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Určete si cenu Forced Showdown. Twitch bude rozhodovat o slevě na tuto hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.