Připravte se na cestu s Paws

Rysí tlapky se opět ukazují ve videu, které krátí zbývající čas před startem jejich příběhu.

Paws

Paws FOTO: Might and Delight

Samostatně stojící hra (nepotřebujete k ní tedy předchozí díl) ze světa série Shelter stojí pouhých pár hodin ode dne svého vydání. Tento spin-off Shelteru 2 se k vašemu oku dostal již v našem minulém článku. Víme tedy už i o co v něm půjde. Might and Delight ovšem ještě před vydáním Paws přihazují trailer, ve kterém zahlédnete dalších pár záběrů navíc.

Mimo jiné v něm jistě postřehnete hudební složku, výrazněji zastoupenou než tomu bylo v prvním oznamovacím videu (rovněž k vidění v předchozí zprávě), která jako by sama vyprávěla. Stejně tak si v úvodu lze povšimnout krátké ukázky poezie. Tyto dva faktory nezmizí ani ve hře samotné – právě naopak. Budou doprovázet rysí mládě na cestách a dotvářet celkovou atmosféru Paws. V traileru sice píší „out now“, ale adventura skutečně vyjde až 24. března tak, jak studio Might and Delight již od začátku avizovalo. A co konkrétně se na vás v den vydání chystá?

Samozřejmostí je hra sama o sobě. K zakoupení nicméně tvůrci nabídnou i její rozšířenou verzi. Ta nese název Pitter Patter Edition a spolu s ní dostanete nejen její soundtrack (od Retro Family), ale i The Lonesome Fog – první větší „šlápotu“ Might and Delight ve sféře interaktivních knížek.

Témata: Paws | adventura
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Připravte se na cestu s Paws

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.