Overwatch se může chlubit vlastním animovaným seriálem

Vývojáři hry Overwatch se rozhodli obohatit hru samotnou o seriál krátkých videí s příběhy jednotlivých postav.

Overwatch

Overwatch FOTO: Blizzard Entertainment

Jste fanoušky propracovaných příběhů a komplexních vztahů postav ve hrách? Pak zbystřete, studio Blizzard totiž začíná se svěžím nápadem na doplnění hry o vysoce kvalitní seriál.

Pravda, nejde o seriál v podobě, jakou známe z televize, přesto je ale nová série krátkých CGI animovaných videí velice nevídanou herní třešničkou. Pokud ovšem mluvíme o multiplayer hře, která ani nemá vlastní kampaň.

Skoro to až vypadá, že se vývojáři snaží nedostatek samostatné kampaně nahradit velice zábavnými snímky, které nepochybně uspokojí hlad nedočkavých fanoušků, jež během toho, co čekají na vypuštění hry do světa, nemají na práci nic, než skládat všeho, co zatím o příběhu hry víme.

Na světě je zatím jen jediný díl, který osvětluje životní příběh jednoho z hrdinů. Dá se očekávat, že za nedlouho se můžeme těšit na další díl, který nám dovolí nahlédnout do zázemí jiného hrdiny, ale kdy se tak stane neví snad ani sami vývojáři.

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Overwatch se může chlubit vlastním animovaným seriálem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.