Z tajemného Project Code Z se vyklubalo překvapení, které nikdo nečekal

Minulý týden začal Square Enix lákat na exkluzivní hru pro Playstation 4. Odhalení proběhlo dnes brzy ráno na konferenci Tokaigi. A z tajemného Project Code Z se nakonec vyklubalo úplně něco jiného, než se očekávalo.

Spelunker Z

Spelunker Z FOTO: Square Enix

Project Code Z je pracovní název pro nový díl Spelunker Z, který vyvíjí studio Tozai Games. Jedná se o další díl ze série plošinovek, tentokrát ale bude hra free to play. Hráči se můžou těšit na multiplayer až pro šest lidí, úpravu postav a další nové věci, které se dozvíme v následujících týdnech.

Novinkou v sérii jsou mazličci, kteří budou mít unikátní schopnosti, jak uvedl server gematsu.com. Díky tomu, že hra bude free to play, je velice pravděpodobné, že tu budou i nějaké koupitelné předměty, které vaši postavu vylepší.

Jestli hra vyjde v Americe nebo Evropě se ještě neví, ale hráči na asijském trhu se můžou těšit již na 19. březen, kdy hra vychází.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z tajemného Project Code Z se vyklubalo překvapení, které nikdo nečekal

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.