Star Wars Battlefront připomíná expanzi Outer Rim trailerem

Poodhalení roušky obsahu chystaného rozšíření ale u videa nekončí.

Star Wars: Battlefront Outer Rim

Star Wars: Battlefront Outer Rim FOTO: Electronic Arts

Zbývají čtyři dny, než se Battlefront hráčům otevře nová část známého vesmíru. Ta nese název Outer Rim. Že jste zprávu o ní od nás přeci již četli? Danou skutečnost nepopíráme. Zato dodáváme podrobnější informace – a to s trailerem navrch.

Již zanedlouho přidaný obsah zahrnuje kupříkladu Hutt Contracts – ty vám nabídnou nové mise. Pokud se vaše postava aktuálně pyšní maximálním levelem a vy postrádáte proces postupu výš, potěší vás, že se navyšuje i level cap. Jestliže se ale necítíte na to hrát  Star Wars maraton a potřebujete si sem tam oddychnout bez nutnosti opustit milované prostředí, kde vás síla provází, za úvahu jistě stojí využití „Spectator Mode“. Tedy módu, který vám umožní sledovat ostatní online hráče v akci. A jaká by to byla expanze, kdyby vám nedopřála nové zbraně do boje! To vše bez ohledu na to, jestli vlastníte Season Pass nebo ne. Všechna výše zmíněná rozšíření vám budou k ruce při vašem Star Wars putování. Proč jste si tedy měli Season Pass kupovat?

Jeho vlastníci získají mapy navíc (Sullust, Jabba’s Palace), zbraně (DT-12 blaster pistol a Relby V-10 pušku) a postavy (pašeráka Nien Nunb a stejně tak známého Rodiana a lovce odměn jménem Greedo). Dalším privilegiem se takovým lidem stane i mód nazvaný „Extraction“.

Nezapomeňte tedy 22. března ventilovat své skryté Star Wars alterego a chopte se zbraní.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars Battlefront připomíná expanzi Outer Rim trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.