Podaří se Pokrovačovi o víkendu probojovat až na BlizzCon?

Tento víkend se odehraje evropská část Winter Championship tour 2016 s Českým zástupcem. Jak si povede?

Hearthstone Championship Tour

Hearthstone Championship Tour FOTO: Blizzard Entertainment

To, co se minulý víkend splnilo patnáctiletému Amnesiacovi ze spojených států se tento víkend může podařit i českému hráči. Amnesiac, bojující pod vlajkou týmu Archon, totiž vyhrál Americkou část Winter Hearthstone Championship 2016 a zajistil si místo na BlizzConu, kde se utká s dalšími vítězi z Evropy, Číny a Asijko–Pacifické části kvalifikací. Tato místa se budou zaplňovat postupně během celého roku (Winter, Spring, Summer a Last Call) a jedním z těchto vítězů může být už neděli právě Pokrovač. Ten se již nyní nachází v Los Angeles, kde v pátek odstartuje bitva o prize pool v hodnotě 80 000 $ a přímý postup na BlizzCon.

img-responsive

Amnesiac | foto: Reprofoto Twitch

Evropské části zimního šampionátu se zúčastní celkem 8 hráčů.

  • DrHippi
  • Pokrovač
  • Nicslay
  • Diggen
  • Tars
  • Cereza
  • BunnyHoppor
  • Naiman

Tito hráči budou rozděleni do 2 skupin, ze kterých postupují vždy dva nejlepší do single elimination bracketu. Z této čtveřice pak vzejde vítěz, který si odnese výhru v hodnotě 25 000 $ a získá své místo na BlizzConu. Skupiny i play off se odehrají BO5 Conquest formátem s jedním banem.

Pokrovačovi soupeři ve skupině budou Diggen z Norska, Francouz Tars a Němec BunnyHoppor. Podle jeho vyjádření pro facebook eSuby se mu složení skupiny líbí a na vítězství si věří. Jak si Pokrovač o víkendu povede a zda se probojuje až na BlizzCon budete moci sledovat na twitch kanále PlayHearthstone už od páteční druhé hodiny.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podaří se Pokrovačovi o víkendu probojovat až na BlizzCon?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.