Podaří se Pokrovačovi o víkendu probojovat až na BlizzCon?

Tento víkend se odehraje evropská část Winter Championship tour 2016 s Českým zástupcem. Jak si povede?

Hearthstone Championship Tour

Hearthstone Championship Tour FOTO: Blizzard Entertainment

To, co se minulý víkend splnilo patnáctiletému Amnesiacovi ze spojených států se tento víkend může podařit i českému hráči. Amnesiac, bojující pod vlajkou týmu Archon, totiž vyhrál Americkou část Winter Hearthstone Championship 2016 a zajistil si místo na BlizzConu, kde se utká s dalšími vítězi z Evropy, Číny a Asijko–Pacifické části kvalifikací. Tato místa se budou zaplňovat postupně během celého roku (Winter, Spring, Summer a Last Call) a jedním z těchto vítězů může být už neděli právě Pokrovač. Ten se již nyní nachází v Los Angeles, kde v pátek odstartuje bitva o prize pool v hodnotě 80 000 $ a přímý postup na BlizzCon.

img-responsive

Amnesiac | foto: Reprofoto Twitch

Evropské části zimního šampionátu se zúčastní celkem 8 hráčů.

  • DrHippi
  • Pokrovač
  • Nicslay
  • Diggen
  • Tars
  • Cereza
  • BunnyHoppor
  • Naiman

Tito hráči budou rozděleni do 2 skupin, ze kterých postupují vždy dva nejlepší do single elimination bracketu. Z této čtveřice pak vzejde vítěz, který si odnese výhru v hodnotě 25 000 $ a získá své místo na BlizzConu. Skupiny i play off se odehrají BO5 Conquest formátem s jedním banem.

Pokrovačovi soupeři ve skupině budou Diggen z Norska, Francouz Tars a Němec BunnyHoppor. Podle jeho vyjádření pro facebook eSuby se mu složení skupiny líbí a na vítězství si věří. Jak si Pokrovač o víkendu povede a zda se probojuje až na BlizzCon budete moci sledovat na twitch kanále PlayHearthstone už od páteční druhé hodiny.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podaří se Pokrovačovi o víkendu probojovat až na BlizzCon?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.