Tajemná temnota se blíží, nová Hearthstone expanze Whispers of the Old Gods oznámena

Dohady byly pravdivé a do Hearthstone se blíží ti, jenž si dokázali podmanit Nelthariona a stvořit tak Deathwinga - mocní Old Gods. Podlehnete jejich podmanivému našeptávání i vy?

Whispers of the Old Gods

Whispers of the Old Gods FOTO: Blizzard Entertainment

Očekávané oznámení další expanze do Hearthstone proběhlo včera večer před startem americké čási Winter Hearthstone Championship Tour. Tato třetí expanze nese název „Whispers of the Old Gods“ a přináší s sebou 134 nových karet s legendární silou C’Thuna, N’Zotha, Yogg-Sarona, a Y’Shaarje. Nové karty budou postupně odhalovány v následujících týdnech. 

V této expanzi narazíme na staré známé, jenž podlehli mocným silám starých bohů.

img-responsive

Whispers of the Old Gods | foto: Blizzard Entertainment

Ale také objevíme věrné posluhovače, kteří udělají cokoliv, aby pomohli svým pánům znovu povstat.

img-responsive

Whispers of the Old Gods | foto: Blizzard Entertainment

 A když se jim to podaří, tak povstanou samotní bohové s ničivou silou.

img-responsive

Whispers of Old Gods | foto: Blizzard Entertainment

A právě tuto kartu C’Thuna a jeho věrné posluhovačky Beckoner of Evil obdrží každý hráč při otevření svého uplně prvního balíku Whispers of the Old Gods. A jako bonus, každý kdo se přihlásí do hry během propagačního období – datum tohoto období bude zveřejněno později – získá 3 balíčky z této expanze naprosto zdarma.

Předobjednávky odstartují příští týden a od data spuštění předobjednávek až do vypuštění Old Gods mezi nás budete moci zakoupit 50 packů této expanze za výhodnější cenu. Za předobjednávku také obdržíte unikátní cardback, který získáte pouze touto cestou.

A kdy mezi nás Blizzard plánuje vypustit tyto bohy? Oficiálně byl oznámen konec dubna/začátek května. Takže nám zatím bude muset stačit našeptávání o nových kartách od vývojářů a zkrátit si tak čas čekání na dobu, kdy mezi nás opět přijdou Old Gods.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tajemná temnota se blíží, nová Hearthstone expanze Whispers of the Old Gods oznámena

Vstupte do diskuze (2)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.