Za pár dnů vychází antická 2D akce Apotheon

Studio Alientrap dnes oznámilo, že po několikaletém vývoji konečně vychází jejich hra Apotheon. Akční 2D hru z dob starověku si budou moct hráči užít na PC a Playstationu 4 a to již 3. února.

Apotheon

Apotheon FOTO: Alientrap

Pro majitele Playstationu 4 tu máme ještě jednu dobrou zprávu, hra je součástí únorové nabídky her Playstation Plus programu, takže si ji nebudete muset kupovat, pokud tedy vlastníte PS Plus předplatné.

Cena hry byla stanovena pro obě platformy na 15 dolarů, každopádně PC hráči si ještě pořád hru můžou předplatit za zvýhodněnou cenu 13,5 dolaru a navíc ještě dostanou předchozí hru studia, plošinovku Capsized.

Apotheon v sobě kombinuje prvky open world hry, akčního rpg a plošinovky, jak řekl programátor hry Lee Vermeulen serveru ign.com.

Témata: Apotheon | Alientrap
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Za pár dnů vychází antická 2D akce Apotheon

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.