Seznamte se s žoldáky z TASTEE: Lethal Tactics

Nový trailer vám dopomůže zvolit si ideální sestavu vašeho týmu.

TASTEE: Lethal Tactics

TASTEE: Lethal Tactics FOTO: SkyBox Labs

Promyslete krok za krokem, jak a kudy budete postupovat. Vaši taktiku prověří nepřítel hned záhy. Pokud jste členům svého týmu vybrali špatné pozice – ať už nevýhodné ohledně rozhledu nebo jste je navedli na místo bez dostatečného krytí, zaplatíte cenu – a z peněženky to nebude.

K zničení kartelu jste si najali schopné žoldáky, jedničky ve svém oboru z celkového počtu dvanácti adeptů. Prozatimně se vám představí Ares (sniper), Linus („dveřník“), The Russian (krytí), Denton (krytí), Hindenburg (výbušniny) a The Baron (výbušniny).

Prácička s nimi jistě pojede jako po másle. Že jste rozmetali už jeden kartel? To je dobře, můžete se tedy pustit do zbývajících dvaceti devíti v single-player módu. Prostor k natrénování taktiky máte právě při duelu proti počítači. Když už si budete jistí funkcemi, a jaký cover se hodí pro kterou situaci víc, stačí přepnout na online multiplayer a v tu chvíli strategie nabere větší grády. Lidská mysl je nevypočitatelná, navíc se na mapě (jedné z deseti) vždy ukáže nějaký ten nahodilý prvek navíc, o jehož specificích vědět dopředu nebudete.

img-responsive

TASTEE: Lethal Tactics | foto: SkyBox Labs

Tato interaktivní strategie ještě nevyšla ve své plné verzi, zato tvůrci zpřístupnili její Early Access. Ten je placený a to částkou 14,99€. Za vaše peníze dostanete volný kód pro jednu osobu navíc a speciální balíček skinů pro postavy při vypuštění celé hry. TASTEE: Lethal Tactics vyjde ještě tohoto jara.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Seznamte se s žoldáky z TASTEE: Lethal Tactics

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.