Seznamte se s žoldáky z TASTEE: Lethal Tactics

Nový trailer vám dopomůže zvolit si ideální sestavu vašeho týmu.

TASTEE: Lethal Tactics

TASTEE: Lethal Tactics FOTO: SkyBox Labs

Promyslete krok za krokem, jak a kudy budete postupovat. Vaši taktiku prověří nepřítel hned záhy. Pokud jste členům svého týmu vybrali špatné pozice – ať už nevýhodné ohledně rozhledu nebo jste je navedli na místo bez dostatečného krytí, zaplatíte cenu – a z peněženky to nebude.

K zničení kartelu jste si najali schopné žoldáky, jedničky ve svém oboru z celkového počtu dvanácti adeptů. Prozatimně se vám představí Ares (sniper), Linus („dveřník“), The Russian (krytí), Denton (krytí), Hindenburg (výbušniny) a The Baron (výbušniny).

Prácička s nimi jistě pojede jako po másle. Že jste rozmetali už jeden kartel? To je dobře, můžete se tedy pustit do zbývajících dvaceti devíti v single-player módu. Prostor k natrénování taktiky máte právě při duelu proti počítači. Když už si budete jistí funkcemi, a jaký cover se hodí pro kterou situaci víc, stačí přepnout na online multiplayer a v tu chvíli strategie nabere větší grády. Lidská mysl je nevypočitatelná, navíc se na mapě (jedné z deseti) vždy ukáže nějaký ten nahodilý prvek navíc, o jehož specificích vědět dopředu nebudete.

img-responsive

TASTEE: Lethal Tactics | foto: SkyBox Labs

Tato interaktivní strategie ještě nevyšla ve své plné verzi, zato tvůrci zpřístupnili její Early Access. Ten je placený a to částkou 14,99€. Za vaše peníze dostanete volný kód pro jednu osobu navíc a speciální balíček skinů pro postavy při vypuštění celé hry. TASTEE: Lethal Tactics vyjde ještě tohoto jara.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Seznamte se s žoldáky z TASTEE: Lethal Tactics

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.