Hraní budoucnosti? Lidé ovládali opravdového Hitmana

Originální skupinka youtuberů představuje nevšední herní zážitek.

Hitman

Hitman FOTO: Square Enix

Už jste někdy hráli hru, která v kampani zahrnuje i rozhodování o něčím životě nebo smrti? A také vám některé postavy z herního světa přišly tak reálné, až vám přirostly k srdci natolik, že jste oplakali jejich smrt, nehledíc na fakt, že jde jen o pár pixelů?

Několik Britských mladíků se rozhodlo posunout takové momenty na ještě reálnější úroveň a vytvořit interaktivní prostředí, ve kterém nic netušící dobrovolníci ovládají skutečné lidi, namísto počítače.

Projekt začal nízkorozpočtovým pilotním dílem, ve kterém hráli dobrovolníci střílečku z pohledu první osoby. V druhém díle pak autoři celou "hru" ještě vylepšili a třetí výstup je už brilantní. Nápad se totiž líbil dánskému hernímu studiu IO-Interactive, které si vyžádalo zpracování známého titulu Hitman.

Projekt zatím není zpřístupněný jako forma kratochvíle, autorům jde spíše o to celou hru nahrát a podělit se o ní prostřednictvím webu Youtube. Přesto by bylo ale skvělé, kdyby se tohoto nápadu někdo skutečně ujal a umožnil hráčům vyzkoušet si, jaké to je, hrát hru naživo.

Témata: Hitman
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hraní budoucnosti? Lidé ovládali opravdového Hitmana

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.