"Sci-fi Dark Souls" se pochlubilo záběry ze hraní

Deck13, autoři Lords of the Fallen, přinesli gameplay záběry z chystaného sci-fi RPG The Surge.

The Surge

The Surge FOTO: Deck13 Interactive

Lords of the Fallen si možná dělalo trochu přehnané ambice, o špatnou hru však rozhodně nešlo. Nadcházejícímu kousku stejných autorů však rozhodě nechybí vlastní tvář. The Surge by mohla být vůbec první "Souls" hra, která se pochlubí sci-fi zasazením.

Komentované preview nabízí pohled na osamělého hrdinu v exoskeletu, který se v dystopické budoucnosti pouští nejen s vervou, ale hlavně motorovým mečem v ruce do robotických i lidských nepřátel. V ukázce nechybí efektní zakončovací údery pěkně ve zpomaleném čase pro lepší vychutnání téhle intergalaktické řezničiny. 

Díky ukázce si můžeme udělat jistý obrázek i o zdejším světě a prostředí, ve kterém se hlavní klaďas bude prosekávat skrz nepřátelské roboty. Což o to, futuristická industriální stanice vypadá pěkně, ale autoři se budou mít co ohánět aby se nám kulisy příliš brzy nezajedly. Přeci jen sci-fi zasazení staví před borce z Deck13 jisté kreativní limity. Hra samotnou hratelností přípomíná zmiňované hry ze série Souls. Místo nekonečných zástupů nepřátel bychom si tak měli užívat spíše šarvátky proti jednomu či hrstce nepřátel najednou. Jde o vůbec první záběry ze hry a tak se může leccos ještě změnit. Hry se ostatně dočkáme nejdříve někdy v roce 2017.

Témata: The Surge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: "Sci-fi Dark Souls" se pochlubilo záběry ze hraní

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.