Odstartoval desátý ročník Intel Extreme Masters a ani letos nebude chybět Hearthstone

Další svátek všech hráčů dnes odpoledne odstartovat v polských Katowicích. Zde budou celý víkend měřit své síly ti nejlepší z nejlepších ve hrách League of Legends, CS:GO, Starcraft II: Legacy of the Void, Heroes of the Strom a Hearthstone.

Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters FOTO: Helena Kristiansson

Stejně jako loni, i letos v polských Katowicích odstartoval další ročník Intel Extreme Masters s účastí nejlepších světových hráčů jenž se spolu utkají o pohádkové výhry. Jejich počínání bude sledovat více než 10 000 diváků, jenž přijeli podpořit své favority a užít si atmosféru této akce.

Nebude zde chybět ani Hearthstone turnaj, ve kterém se utká osm finalistů o výhru v hodnotě 5000 USD a 15 HCT points. Tento turnaj odstartuje v sobotu odpoledne a budete jej moci sledovat na streamu. Stream bude v češtině, vysílaný přímo z Katowic, komentovaný moderátorskou dvojicí Petr "Czechcloud" Žalud a Martin "D0l1k" Doležal a startuje, stejně jako turnaj, ve 12:00.

Turnaj proběhne BO5 Conquest formátem s jedním banem a single elimination bracketem a zúčastní se ho tito hráči:

  1. SilverName
  2. Toaden
  3. LuckyShadow
  4. Elscouta
  5. DoKy
  6. AKA Wonder
  7. Mc Duff
  8. Impact

Bracket a další bližší informace o turnaji naleznete na webu ESL

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Odstartoval desátý ročník Intel Extreme Masters a ani letos nebude chybět Hearthstone

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.