K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Jotun: Valhalla Edition vás donutí zabojovat o korbel moku a posed v dobré společnosti

Severská mytologie útočí. Dozajista se o to postaral sám zlomyslný bůžek Loki.

Thora

Thora FOTO: Thunder Lotus Games

Vžijte se do kůže vikingské válečnice, která stane před zavřenými dveřmi do síně Valhally. Každý viking tehdy věděl, že do posmrtného ráje mohou vstoupit pouze jen velcí padlí válečníci. Čest sedět ve společnosti bohů za všeobjímajícího bujarého veselí si musíte zasloužit. O vaší smrti by se mělo vyprávět ještě dlouho poté. Co když ale váš válečnický život zakončí něco naprosto nehodného vzpomínání?

Thora, hlavní hrdinka příběhu, se potýká právě s tímto problémem. Bohové jí ale dávají ještě jednu šanci, jak získat právo usednout za stůl vévodící Odinově síni. Šanci třísknout si korbelem piva o korbel s těmi největšími válečníky dob, smát se a pět písně až do druhého dne. Co za to?

Jotun jméno mé

Jötnar jsou odvěcí nepřátelé vašich bohů. Takže nikomu neuškodí, když v roli Thory krapet snížíte jejich počty ve snaze získat si své místo v síni slávy, že ne? Právě to vám dají bohové za úkol.

Bojuj, poraž je. Dokaž, že máš právo usednout mezi nás. Odinova síň na tebe čeká.

Med pro uši? Co teprve až proti vám stane Jotun, vedle kterého si budete připadat jako mravenec? Přesně tak. To je boj, kde bohům konečně můžete dokázat svoji cenu a schopnosti. Takový, ve kterém by za vašeho života stálo za to zemřít.

Po tento řádek vám mohl být děj už známý. Ostatně Jotun – a s ním i výše zmíněný příběh – vyšel v září roku 2015. Ale snad samotný Loki si nachystal něco navíc.

Spolu s Valhalla Edition přichází Valhalla mód, kde se všechny verze Jotuna, kterého máte za úkol přemoci, stanou ještě zuřivější, než doposud. Mód vyjde nejprve pro konzole a teprve po něm zdarma pro PC. Svoji premiéru si edice odbude na GDC 2016. Váš vlastní PlayStation 4, Xbox One nebo Wii U ji zažije v létě (2016).

Témata: Jotun
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jotun: Valhalla Edition vás donutí zabojovat o korbel moku a posed v dobré společnosti

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.