MMORPG scéna vítá Trinium Wars v Early Access fázi

Postapokalyptickým nápadům není konec. Co se událo tentokrát?

Trinium Wars

Trinium Wars FOTO: Hanmarusoft

Na první přečtení vám tento nový sci-fi přídavek neposkytne námětově nic nevídaného ani neslýchaného. Dobově hráče zasadí do „poválečného“ (válčí se stále, nebuďte naivní) prostředí. Třetí světová válka zřídila Zemi natolik, že se dá mluvit pouze o zbytcích světa, který lidé znávali. Jako bonus teď navíc oněm zbytkům vládnou mutanti. Přežití se řadí mezi matematické neznámé a proto cokoli, co vám může dopomoci k navýšení vašich šancí, stojí za trošku prolité krve. Trinium představuje právě takovou vzácnost. A přesně tady začíná zábava.

Jistě chápete, že nejste jediní, kteří se zde snaží přežít? Tudíž když už natrefíte na Trinium, raději neprodleně odjistěte zbraně nebo se ujistěte, že je máte řádně nabroušené.

img-responsive

Trinium Wars | foto: Hanmarusoft

Kdo z koho

Hráči nemusí nutně zůstat ve své lidské kůži. K výběru se vám nabízí prastará mimozemská rasa Narc. Ta zoufale pátrala po planetě k obydlení. Planetě, na které by se vyskytovala i jim nejvzácnější surovina – Trinium. Svou rodnou hroudu už totiž od všech zdrojů vysáli. Zatímco si ale Narc mohli říkat, jakou to ale mají kliku, že konečně natrefili na Zemi, stále tu figurují i lidé – vaše druhá – první – zkrátka alternativní volba.

Že hrdost na váš titul homo sapiens nezná mezí a vaše rozhodnutí je tak jasné? Být vámi se ale jako člověk moc nepoplácávám po ramenou. Právě my jsme naši planetu prohnali nukleární válkou a pak utekli se staženými ocasy před radiací. Ale samozřejmě, jen my máme opět právo na to  získat planetu zpět do našeho područí, že ano?

Bez ohledu na to, jakou stranu si ale nakonec zvolíte, počítejte s tím, že druhá rasa stane proti vám. Se zmutovanými monstry se budete muset vypořádávat tak jako tak a to ve formě jedné ze tří class: Ghost, Warrior nebo Esper.

Odkud vítr vane aneb inspirace a jedinečnost

„Diablo 3 mělo masivní vliv na všechny korejské MMORPG.“ Odpovídají tvůrci na dotaz, zdali je hra ovlivněna třetím dílem veleznámé RPG od Blizzard Entertainment. Nepopírají, že Trinium Wars patří mezi tyto případy. Ostatně TW vyvíjel Jang Wook Lee – vedoucí umělec Diabla 3. Ale zatímco všímavý člověk může ve hře postřehnout podobnost, celá hra na tom nestojí.

img-responsive

Narc | foto: Hanmarusoft

Trinium Wars není akční jako například Tera. Namísto toho se drží tradičního kliknu-zaměřím stylu boje. Také oproti grafice dnes vycházející Black Desert Online snadno ve hráčích vzbudí dojem návratu „do středověku“. Ne všem ale slabší grafické provedení musí nutně vadit.

Tato hra prezentuje nový sci-fi svět, kde se kombinují MMORPG a MOBA prvky a kde kompetitivní hraní má své neotřesitelné místo. Může se zde střetnout i tisíc hráčů naráz při jednom jediném souboji o zdroje a nechybí ani stavba základen. Zatímco grafikou vás neoslní, tvůrci se soustředili spíše na obsah samotný.

Hra odstartovala Early Access včerejšího dne, 2. března 2016. Prozatimně se pyšní PvE obsahem až do lvl30. PvP zažijete v aréně (podobná MOBA stylu) už po dosažení lvl10. Samotné války o zdroje (také PvP) do hry dorazí zhruba za měsíc, aby se stačilo naakumulovat dostatek hráčů o lvl30 (level nutný pro účast).

Vývojáři z nezávislého studia Hanmarusoft a vydavatel InselGames hráčům nabízí Deluxe a Collector’s edice, které obsahují krom exkluzivit i starter packy k pohotovějšímu odrazu od nuly. Bližší podrobnosti o Trinium Wars si můžete přečíst na Steamu, popřípadě si ji na stejném místě také koupit (9,37€).

Témata: Trinium Wars | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MMORPG scéna vítá Trinium Wars v Early Access fázi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.