K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Do třetího Zaklínače bylo nasnímáno přes 16 hodin sexuálních scén

Sex byl vždy nedílnou součástí světa Zaklínače už od dob knížek. V herní podobě Zaklínače už jsme lechtivé scény mohli zažít taky. A proto není divu, že pro potřeby třetího Zaklínače bylo nahráno přes 16 hodin záběrů, takže si vývojáři mohli vybrat z opravdu pestré nabídky lechtivých scén.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Do samotné hry se samozřejmě nedostanou všechny záběry, ale „pouze“ to nejlepší. Vývojáři z CD Projekt v rozhovoru pro Guardian ihned vysvětlili, proč tomu tak je.

„Chceme, aby se hráči více vžili do role a vytvořili si k ženě stejný vztah jako Geralt,“ řekl jeden z hlavních designérů hry Damien Monhier. „Díky tomu hráči uvidí, že je to pro Geralta důležitá osoba, kterou by se vydal hledat i na konec světa. Nemůžeme jen říct, ať jdou hráči najít někoho, koho neznají a není jím blízký. To by nefungovalo,“ dodal Monhier.

Už od prvního dílu, kde se objevily karty s lechtivými obrázky, ukazuje CD Projekt, že sex je neodmyslitelným prvkem světa Zaklínače. Díky tomu hra vypadá mnohem více věrohodně, osoby se chovají stejně jak v reálném světě, jak uvádí server pcgamer.com.

Zaklínač 3: Divoký hon vychází 19. května na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do třetího Zaklínače bylo nasnímáno přes 16 hodin sexuálních scén

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Sekiro bude ještě těžší než Dark Souls

21.06.2018 15:05 Umíte si to vůbec představit?

Fortnite na mobilech vydělal balík

21.06.2018 14:24 Populární hra od Epic Games nesklízí úspěch jen na počítačích, ale i na mobilních zařízeních.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.