Do třetího Zaklínače bylo nasnímáno přes 16 hodin sexuálních scén

Sex byl vždy nedílnou součástí světa Zaklínače už od dob knížek. V herní podobě Zaklínače už jsme lechtivé scény mohli zažít taky. A proto není divu, že pro potřeby třetího Zaklínače bylo nahráno přes 16 hodin záběrů, takže si vývojáři mohli vybrat z opravdu pestré nabídky lechtivých scén.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Do samotné hry se samozřejmě nedostanou všechny záběry, ale „pouze“ to nejlepší. Vývojáři z CD Projekt v rozhovoru pro Guardian ihned vysvětlili, proč tomu tak je.

„Chceme, aby se hráči více vžili do role a vytvořili si k ženě stejný vztah jako Geralt,“ řekl jeden z hlavních designérů hry Damien Monhier. „Díky tomu hráči uvidí, že je to pro Geralta důležitá osoba, kterou by se vydal hledat i na konec světa. Nemůžeme jen říct, ať jdou hráči najít někoho, koho neznají a není jím blízký. To by nefungovalo,“ dodal Monhier.

Už od prvního dílu, kde se objevily karty s lechtivými obrázky, ukazuje CD Projekt, že sex je neodmyslitelným prvkem světa Zaklínače. Díky tomu hra vypadá mnohem více věrohodně, osoby se chovají stejně jak v reálném světě, jak uvádí server pcgamer.com.

Zaklínač 3: Divoký hon vychází 19. května na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do třetího Zaklínače bylo nasnímáno přes 16 hodin sexuálních scén

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.