Jarní Tavern Tales jsou za námi, pojďme si je připomenout

Tři čeští zástupci bojovali tento víkend v rumunské Bukurešti na PGL Tavern Tales Spring 2016, pojďme se podívat jak dopadli.

Grand finále: XTracKyStyLe vs Moody

Grand finále: XTracKyStyLe vs Moody FOTO: PGL eSports

Tento víkend v rumunské Bukurešti proběhl Hearthstone turnaj PGL Tavern Tales Spring 2016, s trojnásobnou českou účastí. Představení turnaje a účastníků naleznete v článku, kterým jsme vás o turnaji informovali minulý týden.

Hned první den turnaje se počet účastníků zmenšil na polovinu. Páteční swiss ovládl Thijs, který jím dokázal projít bez porážky. Ten samý den se ovšem bohužel stal osudným dvěma českým zástupcům. Těmi byli Karolínka, která obsadila 17. - 26. místo s poměrem dvou výher a třech proher a Anaro, jenž s jednou výhrou a čtyřmi porážkami skončil na  27. - 31. místě. Do TOP 16 se dokázal probojovat pouze jediný český zástupce, tím byl Scruffy a do sobotního play-off se probojoval poměrem tří výher a dvou porážek.

TOP16 se utkali v sobotu a z těchto zápasů byl na streamu celodenní program. Scruffy bojoval od 18:00 s dánským hráčem Crane333. V tomto boji musel dvakrát srovnávat score, ale nakonec Dána 3-2 porazil a vybojoval si tak své místo v elitní osmičce turnaje.

Nedělní pokračování turnaje odstartoval souboj TOP8 mez hráči ThijsNL a Powder, kde favorit turnaje a obhájce vítězství z minulého ročníku Thijs nestačil na svého švédského soupeře, 3-2 mu podlehl a s turnajem se rozloučil. Ve třetím zápase TOP8 se utkali Scruffy s polským hráčem Dzianydruid. Scruffymu se začátek povedl a dostal se do vedení 2-1, ovšem nedokázal porazit shamana, kterého si na něj Dziany připravil, poslední dva zápasy prohrál a s turnajem se rozloučil s umístěním na 5. - 8. místě. Za toto umístění se ovšem vzhledem ke konkurenci, jaká na turnaji byla nemusí vůbec stydět.

Tímto ovšem turnaj nekončil, následovaly boje o finále, v nichž se utkali Powder s Moodym a Dzianydruid s xTracKyStyLem. Z prvního zápasu vzešel vítězně Moody, když porazil Powdera 3-2 a druhý zápas ovládl xTracKyStyLe poměrem 3-1. Ve finále se o 8000 $ a 15 HCT points utkali Moody s xTracKyStyLem. Tento zápas se více povedl xTracKyStyLovi a nahradil tak Thijse na pomyslném trůnu do dalšího ročníku PGL Tavern Tales.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jarní Tavern Tales jsou za námi, pojďme si je připomenout

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nová platforma od Googlu přináší zajímavé novinky. Budoucnost je tak opět…

21.03.2019 18:15 Google Stadia přichází ruku v ruce s budoucností

Red Dead Redemption 2 v nové aktualizaci údajně zhoršil grafiku

19.03.2019 17:51 Jeden z adeptů na nejlepší hru minulého roku čelí obvinění z grafického downgradu.

Související:

Nejčtenější články

  1. Jak bude hraní vypadat za pár let?

  2. Z prostého obchodu v konkurenci pro Steam. Epic Games Store chystá velké změny

  3. Česká hra Beat Saber pokořila další milník a údajně se stala nejprodávanější VR hrou v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.