Těšte se na E3, láká hráče studio Take-Two Interactive

Partnerská společnost Rockstaru a 2K se připravuje na letošní herní akci ve velkém.

Mafia III

Mafia III FOTO: 2K Games

Ačkoliv celosvětová herní akce E3 2016 otevře své brány až v červnu, developerský a vydavatelský gigant Take-Two (stojící např. za sérií GTA, či Borderlands) si již nyní dovoluje žhavit natěšené hlavy videoherních nedočkavců. Samotný ředitel obchodní společnosti Strauss Zelnick totiž v rozhovoru o E3 pro americký časopis MCV, jenž se zaměřuje zejména na ekonomickou stránku herního průmyslu, doslova oznámil: "Budeme tam ve velkém!"

img-responsive

Strauss Zelnick | foto: Fortune

Nikoho jistě nepřekvapí, že výrok samotný dal za vznik mnohým spekulacím. Take-Two Interactive je vedle Activisionu a EA jedno z nejúspěšnějších herních vydavatelství, které má na kontě takové skvosty jako sérii strategií Sid Meier's Civilization, či čistě konzolový Red Dead Redemption. Právě údajné pokračování veleúspěšné third-person kovbojky Red Dead Redemption je v takových a velmi podobných případech skloňováno snad možná nejvíce. Nutno ovšem podotknout, že se jedná o pouhé spekulace a prozatím žádný oficiální sequel dobrodružství desperáta Johna Marstona ohlášen nebyl. Stejně tak, jako jeho remasterovaný první díl pro novogenerační konzole. Další fámy si berou na mušku např. kompletní trilogii Bioshock, která se má údajně letos objevit na Xbox One a PS4.

Faktem ovšem zůstává, že společnost v dohledné době oznámila vývoj pouze několika málo titulů. Kromě třetího pokračování české Mafie se pravděpodobně do konce roku můžeme těšit i na Civilization Revolution 2 Plus a pokračování point-and-click adventury Tales from the Borderlands. Dle již zmiňovaných slov CEO ředitele Take-Two bude tedy nejlepší dočkat času. Zda se vyřčená věta opravdu naplní a zda se vývojáři, spadající pod danou firmu, v červnu v Los Angeles předvedou s něčím novým, se dozvíme již 14.6., kdy herní akce E3 začíná.

Témata: Mafia III | E3
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Těšte se na E3, láká hráče studio Take-Two Interactive

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.