Surrealistického Postalu v remasterované verzi se dočkáme již v létě

Izometrický Postal Redux si letos vyzkoušíme na PC i PS4.

Postal

Postal FOTO: Running With Scissors

Ať už brutální a nekompromisní herní obsah, či jen samotný název vývojářského studia, Postal zkrátka vždy po dlouhá léta znamenal jakési pomyslné synonymum kontroverze v oblasti videoher. Znovuzrozený předchůdce Hatred se po dlouhých letech vrací v plné síle, v podobě remasterované verze svého prvního dílu, který se objeví nejen na PC, ale zavítá i na neogenerační konzoli Playstation.

Postal Redux je klasický remaster svého 18 let starého brášky. Nová verze je obohacena jednak o detailnější grafický hábit, možnost použití vysokého rozlišení, lepší audio zpracování zvuků, hudby a dabingu a zároveň obsahuje i nový herní obsah. Řeč je o tzv. Rampage Modu, ve kterém je vaším hlavním úkolem zlikvidovat doslova vše, co možná nejefektivnějším způsobem. Hrát prim tak budou body, body a zase jen body. Další novinkou bude plná podpora gamepadu a zajímavostí je také zakomponování čtvrté generace Unreal enginu do samotného vývoje.

img-responsive

Postal Redux | foto: Running With Scissors

Všechny ostatní aspekty neopouští své původní standarty, se kterými první díl roku 1997 vyšel. Hlavní devízou tedy zůstává rozsévání nekonečného pekla pomocí několika druhů zbraní a munice proti rozličným typům nepřátel. O litry protékající krve a značnou dávku černého humoru tak opět nebude sebemenší nouze. Těšit se můžeme na 17 původních levelů, ve kterých navštívíme mimo městské zástavby i např. vojenskou leteckou základnu. Váš cíl je stručný a jasný: Přežít a zlikvidovat ty, kteří se snaží zlikvidovat Vás. A že jich zaručeně nebude málo. Mimo neostřílených policejních oficíru nám budou stát v cestě i speciální jednotky SWAT, či nabroušený pochodový orchestr. A zda hráči nad svými zabijáckými pudy nezanevřeli na konci 90. let se dozvíme již v létě, kdy Postal Redux oficiálně vychází pro PC a PS4.

Témata: Postal
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Surrealistického Postalu v remasterované verzi se dočkáme již v létě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.