Surrealistického Postalu v remasterované verzi se dočkáme již v létě

Izometrický Postal Redux si letos vyzkoušíme na PC i PS4.

Postal

Postal FOTO: Running With Scissors

Ať už brutální a nekompromisní herní obsah, či jen samotný název vývojářského studia, Postal zkrátka vždy po dlouhá léta znamenal jakési pomyslné synonymum kontroverze v oblasti videoher. Znovuzrozený předchůdce Hatred se po dlouhých letech vrací v plné síle, v podobě remasterované verze svého prvního dílu, který se objeví nejen na PC, ale zavítá i na neogenerační konzoli Playstation.

Postal Redux je klasický remaster svého 18 let starého brášky. Nová verze je obohacena jednak o detailnější grafický hábit, možnost použití vysokého rozlišení, lepší audio zpracování zvuků, hudby a dabingu a zároveň obsahuje i nový herní obsah. Řeč je o tzv. Rampage Modu, ve kterém je vaším hlavním úkolem zlikvidovat doslova vše, co možná nejefektivnějším způsobem. Hrát prim tak budou body, body a zase jen body. Další novinkou bude plná podpora gamepadu a zajímavostí je také zakomponování čtvrté generace Unreal enginu do samotného vývoje.

img-responsive

Postal Redux | foto: Running With Scissors

Všechny ostatní aspekty neopouští své původní standarty, se kterými první díl roku 1997 vyšel. Hlavní devízou tedy zůstává rozsévání nekonečného pekla pomocí několika druhů zbraní a munice proti rozličným typům nepřátel. O litry protékající krve a značnou dávku černého humoru tak opět nebude sebemenší nouze. Těšit se můžeme na 17 původních levelů, ve kterých navštívíme mimo městské zástavby i např. vojenskou leteckou základnu. Váš cíl je stručný a jasný: Přežít a zlikvidovat ty, kteří se snaží zlikvidovat Vás. A že jich zaručeně nebude málo. Mimo neostřílených policejních oficíru nám budou stát v cestě i speciální jednotky SWAT, či nabroušený pochodový orchestr. A zda hráči nad svými zabijáckými pudy nezanevřeli na konci 90. let se dozvíme již v létě, kdy Postal Redux oficiálně vychází pro PC a PS4.

Témata: Postal
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Surrealistického Postalu v remasterované verzi se dočkáme již v létě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.